fbpx
поради
Ніколи не періть ввечері і перед сном! Якщо ще не знаєте чому – прочитайте обов’язково! Предки багато у чому були мудрішими за нас.

Чому не можна прати ввечері і перед сном?

Багато людей намагаються дотримуватися забобонів і прикмет, інші ж відкидають вплив якихось надприродних сил на їхнє життя.

Щоб розібратися в конкретній прикметі, давайте поговоримо про те, звідки вона взялася.

Захід сонця завжди вважався особливим часом доби. З періодом зміни дня вночі пов’язано безліч забобонів, стосуються вони і такої повсякденної для нас речі як прання.

Вважається, що вночі нечисті простіше потрапити в наш світ, відповідно білизна, яку ви залишаєте сушити вночі на вулиці або навіть у власному будинку, може привернути до себе злі сили або негативну енергетику.

Варто відзначити, що цим повір’ям вже кілька сотень років, наші предки завжди знімали білизну безпосередньо перед сном ще під час язичницьких вірувань.

Читайте також: 12 НОВОРІЧНИХ ПРИКМЕТ, ЯКІ ПРИНЕСУТЬ ВАМ ЩАСТЯ І УДАЧУ У НОВОМУ РОЦІ! В НАРОДНІЙ МУДРОСТІ Є СЕНС.

Також у минулі роки люди намагалися завішувати вікна таким чином, щоб в кімнату не проникало місячне світло.

Перед сном заборонялися стрижка і підстригання нігтів, люди вірили, що такі дії можуть обернутися неприємностями в особистому житті людини і самотністю.

Раніше дітям заборонялося грати і веселитися після заходу сонця, оскільки грати з ними могли нечисті сили.

Нарешті, щоб знайти спільну мову з домовиком, наші предки прибирали зі столу всі гострі предмети, намагалися помити посуд, щоб не залишати його на наступний день, і ховали цибулю і сіль, які теж не подобалися домовому.

Джерело: