fbpx

Нумерологія квартири має значення: поверх, на якому ви живете, розкриває правду про ваше життя!

Нумерологія квартири має значення: поверх, на якому ви живете, розкриває правду про ваше життя!

Чи знаєте ви, що квартирна нумерологія може багато розповісти про вашу особистість? Перш за все, поверх, на якому ви живете, може виявити ваші риси характеру. Перевірте, що ваш говорить про вас.

Квартира – наш притулок, і ми дуже прив’язані до неї. Не дивно, що це також впливає на нашу особистість. Виявляється, нумерологія квартири здатна багато розповісти про особистість її власника – і перш за все про поверх, на якому ми живемо. Вам цікаво, що це говорить про вас? Подивіться самі.

Нумерологія квартири – на якому поверсі ви живете?

Скажіть нам, на якому поверсі ви живете, і ми скажемо вам, що це число говорить про вашу особистість.

Перший поверх

Ви природжений лідер. Ви точно знаєте, чого хочете від життя, і не боїтеся ризикувати, щоб отримати це. Ви не любите витрачати час – особливо коли знаєте, що можете використовувати його по-іншому. Люди знають, що завжди можуть на вас покластися.

2-4 поверх

Ви цінуєте безпеку та близькість своєї родини. У вас інтровертний характер. Ви не любите натовп і бути в центрі уваги. Більшу частину вільного часу ви проводите в компанії надійних друзів. З іншого боку, на роботі ви старанні, але профілактичні.

5-8 поверх

Ви дуже прагматична людина. Ви твердо тримаєтеся на землі і рідко дозволяєте собі трохи божeвілля. Це змушує вас забути, скільки може запропонувати світ. Однак ви можете скористатися шансами, які дає вам доля.

9-10 поверх

Ви справжній мрійник. Ви не маєте зв’язку з реальністю, але вас це не хвилює. Тому люди вас теж люблять. Тому що вони знають, що їм буде весело з вами, і вони можуть вам довіряти. Завдяки цьому можна не скаржитися на нудьгу.

Вище 10 поверхів

Ви не боїтеся ризику і любите сильні враження. Ви цінуєте свободу, завжди маєте свою думку і висловлюєте її голосно. Ви часто забуваєте, що можете когось образити. У вас завищене его, але всередині ви чутливі та чуйні, що добре знають ваші близькі.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page