fbpx

Очистіть душову лійку від накипу та збільште тиск води, не викликаючи сантехніка: хитрість, яка вас приємно здивує!

Очистіть душову лійку від накипу та збільште тиск води, не викликаючи сантехніка: хитрість, яка вас приємно здивує!

Хочеться сказати, що немає більшого розчарування, ніж приймати душ із брудною душовою лійкою, повною вапняного нальоту. Оскільки маленькі отвори в душовій лійці забиваються і не дають воді нормально текти, душ перестає бути задоволенням. Настав час знайти очисник для видалення вапняного нальоту з ручного душа. У нас є рішення для вас.

Вапняк може оселитися у вашій ванній кімнаті або навіть на кухні. На кранах, вікнах, унітазах чи побутовій техніці вапняк – наш найлютіший ворог. Щоб попрощатися з вапняком, інкрустованим на вашій душовій лійці, ми розкриваємо трюк, який слід використовувати без вагань.

Але чому вапняний наліт осідає на душовій лійці?

Сліди на плитці, змішувачах чи навіть стінках душової кабіни… Через вапняні відкладення навіть найкрасивіші ванні кімнати можуть втратити свій блиск. Ви повинні знати, що вода, яка надходить у ваш кран, насичена різними елементами, такими як солі кальцію та магнію.

Її називають “жорсткою” водою. Коли він знаходиться в спокої в трубах або коли він перебуває в стані випаровування, він залишає відкладення, що дозволяє бруду та залишкам мила прилипати до нього. Таким чином, вапняк відкладається поступово, особливо при нерегулярному прибиранні.

Відтоді утворюються шари вапняку, які покривають поверхні. Цей шар, від якого часом важко позбутися, називається зубним каменем. Виявляється, за допомогою простого поліетиленового пакета його можна ефективно видалити.

Як видалити вапняк з душової лійки за допомогою простого поліетиленового пакета?

Холодна вода, мильна вода… Ви спробували кілька рішень, але безрезультатно. Найкраще – знайти ефективне рішення проти вапняку, щоб очистити ручний душ, видалити залишки вапняку та навіть прочистити трубу, якій загрожує неприємний запах.

Однак рішення полягає в простому та екологічному інгредієнті для боротьби з відкладенням зубного каменю. Білий оцет. Недорогий і ефективний, цей інгредієнт є практично на кожній кухні. Завдяки оцтовій кислоті, що міститься, він може видалити накип і повернути блиск вашому ручному душу. Візьміть поліетиленовий пакет (типу пакета для морозильника), потім наповніть його двома склянками білого оцту.

Вставте лійку в пакет і закріпіть її гумкою. При необхідності додайте оцет для більшої ефективності. Залиште продукт діяти всю ніч, щоб очистити від бруду та вапняних відкладень. Наступного ранку ваш ручний душ буде як новий.

Завдяки цьому трюку вапняк, присутній глибоко в маленьких отворах, залишиться лише старим спогадом, і багато води знову потече!

Інші розчини для видалення вапняку з душової лійки

У випадку стійкого та покритого зубним каменем існують інші альтернативи, які є такими ж ефективними та безпечними для навколишнього середовища.

Використовуйте лимон: як і харчова сода, яка виявилася чудовим продуктом для видалення накипу з поверхонь, лимон надасть вашій душовій лійці блиску завдяки лимонній кислоті, що міститься в ній.

Крім того, це менш дорогий продукт для догляду, ніж побутовий засіб проти вапняку. Для цього протріть душову лійку половинкою лимона і залиште на 5-7 хвилин, потім змийте чистою водою. Крім очисних властивостей, він відомий своїми властивостями видалення накипу та дезінфекції.

Протріть сухою серветкою і помилуйтеся результатом. Ви також можете використовувати цей метод для покращення тиску змішувачів у ванній кімнаті.

Як щодо встановлення пом’якшувача води? Це радикальне рішення проти справжнього лиха вапняку. Незважаючи на те, що він коштує трохи дорожче, цей спосіб допомагає захистити сантехніку у вашому будинку від шкідливого впливу вапняного нальоту. Чи знаєте ви, що навіть ваша шкіра та волосся можуть отримати користь від нього під час прийняття душу?

Завдяки цим методам струмінь вашої душової лійки стає потужнішим, а душ приносить справжнє задоволення.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page