fbpx

Очистіть і надайте блиск газовим пальникам плити, щоб вони виглядали як нові: достатньо 1 чайної ложки цього засобу!

Очистіть і надайте блиск газовим пальникам плити, щоб вони виглядали як нові: достатньо 1 чайної ложки цього засобу!

З-за виступів жиру та пригорілих залишків їжі ваша плита виглядає, так скажемо, не дуже.

Варильну плиту, решітки та газові конфорки необхідно щодня чистити та доглядати, щоб уникнути накопичення жиру та витратити значну кількість часу на їх знежирення. Якщо у вас виникли проблеми з чищенням газових пальників, проста та ефективна порада допоможе вам досягти цього без зусиль.

На відміну від електричної плити, газова плита вимагає більше зусиль для очищення, в основному газових пальників. Однак їх необхідно регулярно чистити. Інакше з часом через забруднення може утворитися іржа. Завдяки інгредієнту, доступному для вашої кухні, ви повернете блиск конфоркам без очищення: це харчова сода.

Як почистити газові пальники харчовою содою?

Як ви вже зрозуміли, чистка плити та газових пальників має важливе значення для зразкової чистоти. Для цього немає нічого складного!

Спочатку обов’язково видаліть усі частини, які потрібно очистити. Тоді озбройтеся своїм побутовим порошком.

Для цього просто додайте 4 столові ложки харчової соди в каструлю з киплячою водою. Перемішайте до повного розчинення, потім замочіть у ньому газові пальники на кілька годин. Харчова сода розчиняє налиплий бруд і пом’якшує сліди жиру, які легше видалити.

Ви можете застосувати кілька різних методів. Будьте впевнені, різні прийоми, але той самий результат!

Як очистити газові пальники оцтом?

Цей метод передбачає використання білого оцту з водою, ефективний прийом для очищення газових пальників. Крім антисептичних властивостей, оцет, як відомо, є чудовим знежирювачем і дезінфікуючим засобом. Процедура дуже проста!

У каструлю потрібно просто налити 300 мл води і 700 мл білого оцту. Поставте все на вогонь і доведіть до кипіння. Далі занурте пальники в рідину та почекайте, поки розчин охолоне.

Не забудьте потерти, якщо необхідно, щоб видалити стійкі сліди жиру, а потім промити. Не забудьте висушити брекети, перш ніж повертати їх на місце.

Як очистити газові пальники сіллю?

Для процесу він завжди однаковий. У каструлю з киплячою водою насипте 3 столові ложки дрібної солі і занурте деталі для знежирення приблизно на годину. Потріть, прополощіть і висушіть тканиною.

Як почистити газові пальники лимонною кислотою?

Усі описані вище методи дуже ефективні для очищення та знежирення газових пальників. Однак є інгредієнт, який, крім очищення, гарантує вам блискучу чистоту плити. Це лимонна кислота. Дійсно, ви можете використовувати її двома різними способами.

Можна покласти 150 г лимонної кислоти розчинити в літрі окропу. Потім, залежно від вашого вибору, ви можете намочити опори або використовувати розчин безпосередньо для очищення плити. Інший спосіб — налити ложку лимонної кислоти окремо на кожну газову конфорку, злегка потерти й залишити приблизно на годину, а потім промити й висушити.

Саморобний знежирювач для очищення конфорок і плити

В іншому випадку можна приготувати саморобний знежирювач на основі натуральних компонентів. Все, що вам знадобиться, це чайна ложка харчової соди, столова ложка рідкого марсельського мила і 400 мл гарячої води. Змішайте мило та харчову соду, потім додайте воду. Далі налийте суміш у пляшку з розпилювачем і обприскайте плями.

Ви також можете використовувати цей розчин для очищення каструль і сковорідок. Ви будете вражені ефективністю цього домашнього знежирювача проти найстійкіших плям.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page