fbpx
поради
Одяг, який нам не друг: 5 речей з нашого гардеробу, які “з’їдають” нашу позитивну енергію. А ви знали про це?

Вибір одягу – це відповідальний крок, який здатний підвести вас ближче до здійснення мрії, допомогти в залученні благополуччя і здоров’я. Намагайтеся не носити те, що не підходить вам ані за духом, ані за стилем. Бажаємо вам тільки позитиву!

Отже, одяг, який нам не друг, це:

 

Гардероб і предмети одягу покійного

 

Рада всіх екстрасенсів – спалювати одяг покійного. Він не принесе радості і щастя людині, яка вирішила доносити його. Навпаки, її очікують сварки в родині, втрата роботи, здоров’я та інші неприємності.

Що стосується родинних коштовностей, то їх необхідно «очистити» за допомогою святої або джерельної води, прочитати над ними молитви. Краще, аби це зробив духовник. Попросіть ці речі не завдавати вам зла, адже ви не задумували нічого поганого проти попереднього господаря.

 

Речі з чужого плеча

Досить багато повір’їв пов’язано з елементами чужого гардероба. Одним з головних є той факт, що одяг здатний буквально зчитувати емоції господаря і записувати їх. Тому від тих речей, доля яких невідома, краще позбутися. Так ви вбережете себе від руйнування власної енергетики і біополя. При носінні такого одягу найчастіше на людину звалюються дрібні неприємності, прикрі непорозуміння, а потім і велике невезіння і хвороби.

 

Речі, які пов’язують вас з негативними спогадами

 

У житті кожної людини бувають злети і падіння. Якщо ви помітили дивну закономірність: вас переслідують неприємності в певному одязі, – позбудьтеся від нього. Екстрасенси стверджують, що предмети гардероба з легкістю записують ваші емоції, а потім змушують знову повертатися до моментів як радості, так і скорботи.

Прощаючись з минулим, спалюйте всі мости, не обертаючись і не шкодуючи. Цей безцінний досвід варто пережити один раз і запам’ятати урок, який дано Долею. Не хочете ж ви постійно згадувати про свої провали при погляді на плаття, кофточку або шарфик?

 

Взуття не за розміром і не по нозі

 

Китайці стверджують, що здоров’я починається з ніг, а точніше, зі стоп. Тому зберегти молодість і довголіття ви зможете тільки в зручному взутті, придбаному вами. Розмір, глибина, колір, колодка – тут все має значення. Перш ніж гнатися за моделлю, яка сподобалася, і купувати, не примірявши, подумайте, як безглуздо ви будете виглядати в незручному взутті, з незадоволеним або спотвореним болем обличчям.

 

Кольорова гама

 

Якщо ваш гардероб включає в себе левову частку одягу ахроматичних кольорів (чорний, сірий, білий), вам варто розбавити його іншими барвами. Кожен колір покликаний виконувати свої функції і допомагати людині на певних етапах життя.

Не бійтеся змінюватися, вибиратися з повсякденності і дарувати світу свою красу і яскраві фарби. Потопаючи в сірості, ви знеособлюється свою персону і як би знебарвлююте себе, перетворюєтеся в невидимку.

Джерело

facebook