fbpx

Одягніть на віник поліетиленовий пакет і попрощайтеся з пилососом: завдяки такій дивовижній, як і ефективній хитрості, підмітання підлоги стане дитячою грою!

Одягніть на віник поліетиленовий пакет і попрощайтеся з пилососом і віником: завдяки такій дивовижній, як і ефективній хитрості підмітання підлоги стане дитячою грою!

Домашні клопоти часто виснажливі, і підмітання є прекрасним прикладом. Окрім того, що ця робота забирає багато часу, вона може бути надзвичайно копіткою, адже її потрібно виконувати щодня. Якщо вибір мітли має велике значення, тим не менш, важливо прийняти правильні жести.

Не потрібно впадати у відчай, завдяки такій дивовижній, як і ефективній хитрості підмітання підлоги стане дитячою грою!

Витирання пилу з підлоги – важливе заняття, оскільки воно допомагає підтримувати чистоту в оселі. Ось порада, як зробити цю діяльність розважальною, щодня.

Навіщо одягати поліетиленовий пакет на мітлу?

Прибирання – це один із незмінних ритуалів, які керують нашим повсякденним життям. Прибирання у кімнаті, миття посуду, спустошення сміттєвих баків… стільки домашніх справ, яких більшість із нас боїться і які постійно відкладаються у більшості випадків.

Дійсно, прибирання пилу з підлоги – це просте заняття, яке під силу кожному з нас, якщо ми озброїмося терпінням і мотивацією, особливо якщо в цьому житлі є кілька кімнат або в ньому є діти та домашні тварини. На щастя, і завдяки простому трюку ви можете полегшити собі це завдання.

Простий пластиковий пакет для кращого очищення підлоги

Щоб підлога завжди була чистою, не потрібно використовувати пилосос. Як ви зрозуміли, іноді найпростіший метод виявляється найефективнішим. У цьому сенсі вибору правильного віника буде достатньо, але не тільки!

Зіткнувшись із пилом, шерстю, котячою чи собачою шерстю, які валяються скрізь і в кожному кутку вашої підлоги, головний союзник не буде надто великим. Насправді , щоб підмітати підлогу з найменшими зусиллями, вам знадобиться лише простий поліетиленовий пакет. Яким би простим це не здавалося, цей предмет може лише полегшити вам цю побутову роботу.

Це не залишилося поза вашою увагою, але грудки пилу, а також різноманітне волосся та волосинки в кінцевому підсумку непоправно застряють у щетині мітли, роблячи це завдання більш виснажливим, ніж воно є. Але накриття щітки для віника поліетиленовим пакетом запобіжить цьому.

Таким чином пил і волосся не застрягатимуть у щетині мітли, і ви зможете видалити їх, не забруднивши руки.

Як правильно мити підлогу відповідно до її покриття?

Прибирання підлоги – це завдання, яке ви повинні виконувати обережно та ретельно. Недаремно існують різні типи покриттів, кожне зі своїми особливостями і потребує особливої ​​уваги.

Вимийте підлогу з ПВХ: у цьому випадку вам знадобиться швабра з мікрофібри, змочена розчином білого оцту та води. Харчова сода також є хорошою альтернативою для миття підлоги. Крім того, не рекомендується використовувати продукти, які вважаються занадто потужними, наприклад, чорне мило або відбілювач, на цьому типі поверхні.

Миття підлоги з лінолеуму: цей вид покриття вимагає дбайливого і регулярного догляду. Під час миття не соромтеся використовувати мильну воду (можна засіб для миття посуду) і додавати білий оцет, щоб знежирити та надати цьому типу підлоги блиск. Також не забувайте правильно викручувати швабру та уникати надлишку води, щоб не залишити слідів.

Миття паркету: цей вид покриття чутливий до води, так як ця рідина може швидко просочитися між дошками, що призведе до деформації паркету. Тому необхідно добре віджати швабру перед миттям підлоги та висушити її ганчіркою, щоб закінчити. Нарешті, також подумайте про те, щоб мати хороший пилосос, щоб позбавити ваш паркет від шкідників, які без вагань атакують цей тип поверхні.

Якщо застосувати цей трюк на практиці, очищення підлоги не займе стільки часу, скільки зазвичай. Це дозволить приділяти більше сил і часу іншим домашнім справам.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page