fbpx

Ось що може відбутися з вашою шкірою голови, якщо ви миєте голову лише раз на тиждень

Ось що може відбутися з вашою шкірою голови, якщо ви миєте голову лише раз на тиждень

Ви не хочете мити голову так часто? Тут ви можете дізнатися, що насправді відбувається з вашим волоссям і шкірою голови, коли ви рідше миєтеся шампунем.

На запитання “Як часто я повинна мити голову?” думки різняться. Одні вважають, що волосся можна мити кожен день, а інші вважають, що це шкідливо. Незважаючи на те, що дослідження частково спростували цей міф, він все ще живе в головах багатьох жінок. Але хто в цьому випадку правий? Що станеться, якщо мити голову лише раз на тиждень?

Ось що відбувається, коли ви рідко миєте голову

Миття голови лише раз на тиждень принаймні позитивно впливає на ваш гаманець, оскільки ви економите воду та електроенергію в довгостроковій перспективі. Але ваша шевелюра цьому менш задоволена – принаймні на думку деяких експертів.

Вони радять не використовувати шампунь лише раз на тиждень, тому що занадто рідкісне миття збільшує ризик засмічення шкірним салом і брудом біля коренів волосся. Утворюється лупа, шкіра голови стає більш чутливою і може почати неприємно свербіти.

Але не тільки лупа і шкірне сало з часом накопичуються у волоссі. Вплив навколишнього середовища, про який ми спочатку не думаємо, також залишається у волоссі. До них відносяться, наприклад, вихлопні гази, тверді частинки та інше. Потом також не варто нехтувати. Мити волосся має сенс, навіть якщо ваше волосся все ще чисте.

Як часто дійсно потрібно мити голову?

Отже, як часто потрібно мити голову? Загальної відповіді на це питання немає, оскільки все залежить від способу життя, структури та довжини волосся. Загалом, тонке волосся слід мити рідше, ніж густе, оскільки воно швидше стає волокнистим. Шкірне сало, яке виробляє шкіра голови, помітно набагато швидше на тонкому волоссі.

Будьте красиві та здорові!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page