fbpx
поради
Ось як позбутися від плям на скатертині? З цією проблемою стикається чи не кожна господиня, адже інколи здається, що вони з’являються просто нізвідки. Ці хитрощі допоможуть вам отримати чисту та білу скатертину

Уникати цього вдається, напевно, лише тим, в кого скатертина не столі, а в шафі. Інколи ці плями забирають надзвичайно багато часу.

Як же позбутися від старих та їдких старих плям? Щоб ви не прощалися з улюбленою скатертиною, для вас ми підготували чудові способи виведення плям, які допоможуть справитися з цією проблемою в мить.

Як вивести старі плями:

1. Цей засіб виводить плями з текстильної тканини, а мова йде про картопляний крохмаль. Його потрібно змішати з водою в пропорціях 1 до 1 та нанести отриману пасту на забруднені місця. Залишити на 45 хвилин, а потім попрати звичним способом.

2. Очистити білосніжну скатертину від жовтої плями допоможе спеціальний розчин. Для цього потрібно змішати пів склянки харчової соди, 1 скл. окропу та пів склянки перекису водню. Якщо пляма дрібна, то можна зменшити пропорції. Нанести суміш на 2 години на пляму, а потім попрати.

3. Плями від фруктів та ягід виводить лимонний сік або розчин лимонної кислоти.

4. Також на скатертині можуть з’явитися плями й від буряка або томатів. Тут потрібно запрати забруднення господарським милом, а потім посипати пляму лимонною кислотою та залишити на 15 хвилин. Прополоскати в кінці чистою водою.

5. Прибрати плями від зелені можна за допомогою мильного розчину з додаванням нашатирного спирту.

6. Позбутися від жирних плям допоможе сольовий розчин. Нанести сольову пасту на пляму та залишити на одну годину, а потім запрати скатертину в теплій воді з порошком.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page