fbpx

Отвір для вакуумної ручки пилососа має особливу функцію: він важливий для очищення

Отвір для вакуумної ручки пилососа має особливу функцію: він важливий для очищення

Присутній у більшості будинків, пилосос є повсякденним союзником, який дозволяє нам легко мити підлогу та різні інші поверхні, евакуювати пил і усувати всілякі забруднення. Але, навіть якщо ви використовуєте його протягом тривалого часу, ви впевнені, що знаєте всі його компоненти? Дійсно, було б розумніше знати, як з ним правильно поводитися, щоб уникнути пошкоджень або дорогих поломок.

Візьмемо, наприклад, чи помітили ви той маленький отвір у гільзі пристрою? Його присутність не випадкова. Навпаки, це навіть дуже корисно для нормальної роботи вашого пилососа. Відкрийте його секретну функцію.

Для чого маленький отвір в ручці пилососа?

Коли ми проводимо пристрій на певних тканинах, наприклад на дивані, це може змусити пристрій докладати більше енергії, що може призвести до його перегріву. Щоб уникнути цієї проблеми, просто трохи відкрийте отвір в ручці: це полегшить надходження повітря в пристрій і тим самим продовжить йому життя.

Дійсно, коли труба забита дрібними предметами, відкриття люка призведе до охолодження всього салону. Таким чином отвір полегшує видалення залишків і тим самим захищає пилосос від серйозних пошкоджень.

Під час роботи пристрою, крім пилу, ворсинок і бруду, випадково засмоктується безліч дрібних предметів. У цьому випадку досить трохи відкрити проріз, який приховує невеликий отвір на ручці. Чим більше він відкритий, тим більше зменшується потужність всмоктування.

Пилосос: інші основні компоненти

Пилосос – це механічний пристрій, який використовується для всмоктування бруду, пилу та інших частинок з різних поверхонь. Компоненти пилососа залежать від типу або моделі, але загалом можна виділити наступні інструменти.

Двигун

Безсумнівно, мотор є центральним елементом пристрою, він є його рушійною силою. Без нього не вийде. Крім того, коли двигун виходить з ладу, ви опиняєтеся в пастці. Ви зобов’язані його відремонтувати, адже саме він живить весь пилосос для правильної роботи.

Фільтр

Інша важлива частина пилососа, фільтр, відповідає за відділення бруду від потоку повітря та уловлювання частинок, які можуть пошкодити вентилятор, двигун або мішок. Тому завжди бажано купувати пилосос із хорошою системою фільтрації, щоб насолоджуватися ним довше. Технічне обслуговування може відрізнятися в залежності від конструкції фільтра: наприклад, паперові фільтри бувають одноразовими (хороший варіант для алергіків), багаторазовими і миються водою.

Вхід повітря

Ще один фундаментальний елемент, ця частина пилососа виконує важливу функцію: вона витягує повітря, збираючи бруд ззовні всередину під час прибирання. Кількість всмоктуваного повітря залежить від потужності пристрою та його всмоктувальної здатності.

Якщо він втрачає потужність всмоктування, це може бути пов’язано з блокуванням входу повітря. Зверніть увагу, що ця частина може мати отвір у верхній частині пилососа або проріз на одній із його сторін, що є найпоширенішим. Деякі моделі навіть мають обидва типи. У всіх випадках вони використовують вбудовані насадки та труби.

Пилосос: як його правильно чистити?

Щоб підтримувати ефективність роботи пилососа та продовжити термін його служби, важливо його доглядати. Ось як цього досягти:

Обов’язково очистіть фільтри та аксесуари, щоб видалити накопичений пил і сміття.

Очистіть щітку та колеса пристрою.

Регулярно спорожнюйте мішок, як тільки він майже заповнений.

Очистіть резервуар водою з милом або білим оцтом.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page