fbpx

Перестаньте кричати на дитину: просто скажіть ці два речення

Перестаньте кричати на дитину: просто скажіть ці два речення

Виховувати дітей нелегко. Іноді ми кричимо на них, щоб висловити своє невдоволення та розчарування. Однак пригнічення дитини не є правильним ставленням. Як щодо того, щоб замість цього сказати ці два речення?

Іноді ваші емоції можуть взяти верх і змусити вас лаяти дитину. Ставлення, якого слід уникати, тому що рекомендується бути дипломатичним.

Чому варто уникати крику на дитину?

Деякі батьки не соромляться кричати на свою дитину, не б’ючи і не ображаючи її. Однак регулярна злість на дитину також є формою зла, навіть якщо вона не фізична. З поважних причин це впливає на їхню самооцінку.

Це також посилює відчуття незахищеності у дитини. Останнє не маловажне, тому що може породити страхи і побоювання, які будуть переслідувати його до повноліття. Словесна образа може змусити дитину кричати на братів і сестер і друзів, коли вона сердиться. І недаремно діти сприймають своїх батьків як приклад для наслідування.

Як реагувати після крику на дитину?

У цьому випадку не варто звинувачувати себе і вважати себе поганим батьком. Недаремно, якщо ваші крики рідкісні, вони не матимуть негативного впливу на тривалість. З іншого боку, важливо, щоб ваша дитина знала, що ви її любите, навіть якщо іноді лаєте її.

Щоб загладити провину, рекомендується попросити вибачення. Знайдіть час, щоб обійняти та пограти з нею, щоб відновити зв’язок. Також рекомендується сказати дитині, що ви могли знайти інший спосіб висловити своє невдоволення. Це дозволяє дитині краще направляти негативні емоції. Вибачення також є способом показати своїм дітям, що ви зробили помилку і хочете, щоб вони про це знали.

Які два речення потрібно вимовити, щоб не кричати на дитину?

Іноді малюки не хочуть прибирати в кімнаті або мити руки перед їжею. Замість того, щоб почати конфлікт, скажіть ці два речення: “Я бачу, як тобі зараз важко. Чим я можу тобі допомогти?” Ці слова, хоч і спрощені, але справді ефективні. Так ваша дитина зрозуміє, що ви не хочете з нею сперечатися або кричати. Це допомагає знайти мирне вирішення проблеми. Дитина також розуміє, що ви враховуєте її емоції.

Що робити, якщо ви хочете накричати на свою дитину?

Якщо ви відчуваєте, що збираєтеся закричати, ви можете зробити кілька кроків, щоб відновити самовладання. Наприклад, рекомендується змінити кімнату і зробити вдих, а потім дихати кілька секунд. Це допоможе вам відновити спокій і рівновагу. Крім того, якщо спокійно сказати дитині, що ви злі, це може допомогти їй поводитися краще. У разі перевтоми бажано попросити партнера взяти на себе завдання.

Як ви розумієте, не бажано кричати на дитину, незалежно від причини. Використовуючи два простих речення, ви зможете вгамувати ситуацію менш ніж за хвилину.

Бажаємо вам успіху, батьки!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page