fbpx
поради
Перетворіть черствий хліб на свіжий та хрумкий за 3 хвилини – більше не викидайте його!

Перетворіть черствий хліб на свіжий, хрумкий хліб за 3 хвилини – більше не викидайте його!

Хліб, без нього нам не жити! Шматки хліба, сухі та черстві, валяються на вашій кухні, що може дратувати більше? Зазвичай вони потрапляють у смітник. Але ми вас заспокоюємо, ваш черствий хліб дійсно можна перетворити на свіжий і хрусткий. Як? Ми відкриваємо вам трюк у наступних рядках!

Іноді ми купуємо зайвий хліб, навіть не помічаючи цього. В результаті на наступний день він стає сухим і зовсім черствим. Щоб боротися з харчовими відходами, ми покажемо вам, як швидко зробити ваш хліб свіжим і хрумким. Все, що вам потрібно зробити, це насолоджуватися після цього!

Як повернути свіжість і хрусткість черствому хлібу?

Перед ситним обідом ви вирішили відмовитися від свіжого хліба, який купили кілька хвилин тому. Вам здається, що його збереження здається програною битвою? Запевняємо вас, ваш хліб, навіть коли він стане сухим, більше не потрапить у смітник. Ось наша порада, як повернути свіжість хлібу та уникнути будь-яких відходів.

Як розм’якшити черствий хліб в духовці?

Щоб розм’якшити черствий хліб в духовці, спосіб досить простий. Спочатку візьміть свій хліб і опустіть його під холодну воду на кілька секунд. Потім розігрійте духовку до 200°C і поставте туди хліб на п’ять-десять хвилин. У підсумку ви отримаєте свіжий і смачний хліб, схожий на той, який ви купуєте у вашій пекарні. Щоб краще смакувати, радимо при цьому скуштувати. Дивно, правда?

Як повернути м’якість черствому хлібу?

Чи достатньо м’якого хліба, щоб ви танули від задоволення? Не панікуйте, навіть якщо ваш хліб черствий. Візьміть чистий і злегка вологий кухонний рушник, загорніть його в нього, потім помістіть у мікрохвильову піч на 20 секунд і нехай станеться чарівництво! У результаті м’який і хрусткий хліб готовий до смаку.

Що робити із залишками черствого хліба?

Разом із нашими порадами, як повернути черствому хлібу життя, у нас є декілька простих безвідходних рецептів для повторного використання залишків черствого хліба. Побалувати себе!

Домашні панірувальні сухарі: щоб приготувати домашні панірувальні сухарі з черствого хліба, просто наріжте його кубиками, а потім додайте зелень і спеції. Потім помістіть його в духовку і дайте йому висохнути. Нарешті перемішайте і ось вам домашні сухарі без добавок.

French toast: французький тост, що може бути більш втішним, особливо коли шлунок не перестає бурчати! Ну, ось як це зробити із залишками черствого хліба.

Візьміть каструлю і налийте в неї 250 мл молока. Потім розріжте стручок ванілі на 2 частини і висипте очищені зерна в каструлю з молоком і нагрійте все кілька хвилин.

У мисці збити 3 яйця і 100 г цукру, потім додати підігріте молоко, видаливши насіння ванілі. На сковороді розтопіть 20 г вершкового масла. Наріжте хліб шматочками, потім занурте їх на 10 секунд у молочну суміш, достатньо просочивши її.

Потім покладіть їх обличчям вниз на сковороду і готуйте 2 хвилини. Переверніть їх і продовжуйте готувати 5 хвилин. Подаючи їх, додайте крапельку кленового сиропу та супроводжуйте їх улюбленими фруктами.

Більше ніяких відходів! Завдяки нашим порадам ви перетворите свій сухий хліб на хрусткий і смачний, але не тільки. Ви можете повернути його до життя, приготувавши рецепти для гурманів, миттєво!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page