fbpx

Перетворіть свій бардачок на холодильник: просто натисніть цю кнопку

Перетворіть свій бардачок на холодильник: просто натисніть цю кнопку

Бардачок вашого автомобіля – це практичний відсік, у якому ви зберігаєте, залежно від цільового використання, усі предмети, які хочете мати під рукою під час їзди, наприклад документи, що стосуються вашого автомобіля, свій мобільний телефон або навіть аптечку першої допомоги. Але чи знаєте ви, що в цьому відділенні є прихований перемикач, який може зробити ваше життя простішим, а подорожі приємнішими?

У цій статті ми розповімо вам, для чого використовується цей таємничий перемикач і як ним скористатися, особливо під час тривалих подорожей.

У більшості нових автомобілів у бардачку є прихований перемикач, але мало хто знає, для чого він потрібен. Якщо це ваш випадок, це відкриття може вас приємно здивувати, оскільки ця дуже корисна функція може спростити ваше життя.

Бардачок: місце для зберігання, але не тільки

Бардачок– це, перш за все, відділення для зберігання речей, розташоване в салоні вашого автомобіля, яке можна закрити на замок і, таким чином, захистити. На додаток до речей, які ви хочете мати під рукою, ви можете зберігати важливі документи в дорозі.

Розмістивши їх у цьому просторі, який зазвичай розташований під панеллю приладів з боку пасажира, ви можете бути впевнені, що вони будуть захищені та приховані від сторонніх очей. Але на додаток до початкової функції зберігання, цей герметичний корпус, завдяки прихованому в ньому перемикачу, на деяких моделях автомобілів можна перетворити на міні-холодильник.

Як перетворити бардачок на холодильник?

Легко перетворити бардачок вашого автомобіля на холодильник. Все, що вам потрібно зробити, це знайти прихований перемикач. Більшість сучасних автомобілів оснащені цим елементом, який зазвичай знаходиться всередині бардачка. Цей пристрій може мати різні форми.

Зазвичай символізується сніжинкою, вона може мати форму кнопки, важеля або перемикача, залежно від моделі вашого автомобіля. Якщо натиснути або повернути перемикач після ввімкнення кондиціонера у вашому автомобілі, холодне повітря надходить у бардачок. За кілька хвилин ви можете помістити в нього напої, їжу або ліки, які будуть зберігатися в прохолоді.

Досить, щоб провести приємну подорож, особливо в жарку погоду, без обмежень громіздкого кулера. Якщо ви плануєте подорож наступного літа, загляньте всередину свого бардачка, ймовірно, ви зможете скористатися цією функцією. Зверніть увагу, однак, що використовувати цей відсік слід правильно: деякі речі не можна зберігати там.

Ці речі ви ніколи не повинні зберігати в бардачку

Бардачок вашого автомобіля може мати “засувку”, але це не робить його безпечним. Спочатку призначений для зберігання водійських рукавичок, з часом він став універсальним місцем для зберігання різних предметів, але є деякі речі, яких краще уникати в цьому відділенні.

Особисті документи та пульт гаража

Важливо не залишати документи, що містять особисту інформацію, або пульт дистанційного керування дверима гаража в бардачку. Дійсно, автомобільні викрадачі можуть конфіскувати вашу автівку, обшукати це місце для зберігання та знайти конфіденційну інформацію, яку вони можуть використати для скоєння поганих вчинків.

Квитанції, рахунки та номер кредитної картки

Також краще не залишати рахунки чи квитанції з вашою домашньою адресою чи номером кредитної картки в бардачку. Ця інформація може бути корисною для крадіїв особистих даних.

Акумулятори

Також не варто класти батареї своїх пристроїв у бардачок, особливо в жарку погоду та якщо не увімкнено кондиціонер. Високі температури можуть пошкодити батареї та спричинити витік рідини, що може бути небезпечним і призвести до пожежі, спричинити опіки чи подразнення шкіри при контакті зі шкірою чи очима.

Таким чином, бардачок вашого автомобіля є дуже практичним місцем для зберігання корисних речей і ідеальною альтернативою холодильнику завдяки функції охолодження, доступній на деяких останніх моделях автомобілів.

Тим не менш, важливо використовувати це відділення з обережністю та не зберігати в ньому певні небезпечні або чутливі предмети.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page