fbpx

Перш ніж перевести годинник, варто дізнатися суттєву деталь про цю тему. Вам допоможе бабусине попередження про перехід на літній час: постарайтеся зробити це, або вас чекає невдале літо!

Попередження бабусі про перехід на літній час: варто прислухатися до цієї поради, а інакше літо може вас не порадувати!

Ми ось-ось переведемо час із зимового на літній. Перш ніж перевести годинник, варто дізнатися суттєву деталь про цю тему. Вам допоможе бабусине попередження про перехід на літній час. Постарайтеся зробити це, або вас чекає невдале літо. Прочитайте, що вам потрібно зробити.

Незабаром, у ніч з 25 на 26 березня 2023 року, ми переводимо час із зимового на літній. Нам усім потрібно перевести стрілки годинника на годину вперед. Перш ніж це зробити, прочитайте, як правильно це зробити. Бабусине попередження про перехід на літній час підкаже. Зробіть це, або вас чекає нещасливе літо. Перевірте, що вам потрібно знати про зміну годинника.

Коли ми переходимо на літній час у 2023 році?

Як тільки в наші околиці приходить весна, настає зміна зимового часу на літній. Нагадуємо, що в ніч з 25 на 26 березня 2023 року 2:00 змінюється на 3:00. Тому ми переводимо годинники вперед.

Таким чином ми символічно “втрачаємо” одну годину, щоб якомога довше насолоджуватися сонцем у найближчі довші дні. Перш ніж міняти годинник, пам’ятайте, що існує важливий забобон щодо переведення часу.

Що бабуся попереджає про перехід на літній час?

Наші предки дуже чутливо сприймали будь-які зміни в темі часу. Бабуся попереджає про зміну часу: переводити годинник тільки за годинниковою стрілкою, тобто вправо. Якщо ви помилилися і перевели стрілки занадто далеко вперед, а не на годину вперед, не встановлюйте час, переводячи стрілки годинника назад.

Варто тільки перевести годинник вперед, інакше буде невдале літо. Переводити годинник назад означає грати з часом і приносити невдачу. Такий же принцип діє і при переході на зимовий час, тоді перспектива перевести стрілки назад тим більш спoкуслива, але краще зробити це вперед, обвівши стрілками циферблат годинника. Тільки так можна уникнути нещастя.

Звідки взялися забобони про зміну часу?

День переведення часу зазвичай досить хаотичний, він, звичайно, також помітно “коротший”. Чому виникло марновірство про переведення часу лише на переведення годинника вперед? Фахівці виділяють 3 основні причини:

Мабуть, раніше вважалося, що всі годинники завжди наведені і заводяться тільки вперед, а поворот назад псує їх механізм.
Символічне повертання часу назад нібито асоціювалося з грою з долею та залученням нечистих духів.

Повернувши годинник назад, можна справді повернути час назад і стерти все хороше, що з нами сталося, залишивши лише нещасливе майбутнє.

Чи знали ви забобони про зміну часу раніше? Як ви готуєтеся до літа 2023?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page