Під час розпродажів уникайте цих 3 помилок, через які ви без потреби втрачаєте гроші

Під час розпродажів уникайте цих 3 помилок, через які ви без потреби втрачаєте гроші

Період продажів ще очікується. Це дійсно ідеальний час, щоб оновити гардероб і придбати речі за доступними цінами. Але перш ніж кинутися в магазини, важливо звернути увагу на деякі деталі, які можуть стати в нагоді. Давайте розберемося, яких помилок слід уникати в період розпродажів.

Шопінг в період розпродажів може бути дуже вигідним. Це дає можливість придбати дизайнерський одяг дешевше, отримати більшу кількість товару та завчасно придбати подарунки для родини. Однак марно зосереджуватись на будь-якому товарі лише тому, що на його етикетці вказано привабливу знижку. Важливо приділити час вибору покупок, оскільки певні нав’язливі жести можуть призвести до втрати грошей.

Яких помилок слід уникати в період розпродажу

Завжди приємно ходити по магазинах і знаходити всі бажані речі за вигідними цінами. Отже, якщо вам потрібно скористатися майбутніми розпродажами, ось список порад, які ви обов’язково повинні мати на увазі під час покупок.

Порівняйте розпродажні ціни, вибравши спочатку товари

Якщо ви віддаєте перевагу робити покупки в Інтернеті, бажано зберегти товари, які вас цікавлять, у списку бажань і взяти до відома базову ціну. Пізніше ви отримаєте повідомлення з новою ціною під час розпродажів. Роблячи це, ви зможете порівнювати ціни, визначати найкращі пропозиції та виявляти типові шахрайства продавців.

Так само можна зайти в магазин перед розпродажами, щоб визначити основні ціни. Це хороший метод, щоб уникнути бізнес – стратегій, які полягають у штучному завищенні базової ціни для залучення клієнтів.

Під час розпродажів дивіться позначку “не повертати та не обмінювати”.

Умови повернення та обміну можуть відрізнятися в різних магазинах. Однак варто залишатися уважними до деяких умовних згадок, як-от повідомлення: “не повертати і не обмінювати”. Це конкретне правило дійсно може бути обов’язковим для споживача, який може забажати повернути певні придбані товари.

Тому ви можете бути здивовані цим обмеженням під час розпродажів. Тому перед тим, як оформити кредитну картку, слід перевірити цю інформацію на касі або звернути увагу на табличку, яка часто висвічується з цією інформацією.

Уникайте великих акцій під час розпродажів

Під час розпродажів деякі магазини рекламують “перебільшені” акції, щоб залучити більше покупців. На них відображаються знижки від 50% до 90% зі словами “пропозиція дійсна до…”. Насправді ця пропозиція стосується лише невеликої частини магазину.

Інші виставлені товари продаватимуться за 10% або 20%. Хоча це може заощадити трохи грошей, у вас може виникнути бажання купити дорожчі товари та перевищити початковий бюджет. У цьому випадку краще відразу після прибуття перевірити, чи збігаються оголошені та показані акції. В іншому випадку не витрачайте час!

Інші поради, як заощадити гроші під час розпродажів

Як ви зрозуміли, певні деталі можуть допомогти вам краще зрозуміти цінність того, що ви купуєте під час розпродажів. Під час покупок потрібно бути особливим. Це дозволить вам зробити мудрий вибір і отримати вигідні пропозиції як в Інтернеті, так і в магазині.

Щоб найкраще протистояти бажанню, важливо мати список покупок. Дійсно, враховуючи ваші реальні потреби, ви зможете витрачати свої гроші за планом.

Коли ваш список буде готовий, починайте покупки якнайшвидше, щоб отримати найкращі пропозиції. Звичайно, ваш список повинен супроводжуватися конкретним бюджетом ваших покупок. Тому ви можете взяти з собою готівку. Таким чином ви можете контролювати свої витрати.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua