fbpx

Після того, як не стало діда, на нашому порозі з’явився син з невісткою. “Ми прийшли по дідові гроші. Ти і пенсію його отримала і взагалі, знаю, що були у вас накопичення”. Я ж хотіла їх за поріг виставити і звісно ж, без копійки, так невістка знаєте що мені сказала? Щоб я оплатила їй візити до нас, як медсестри, бо вона діда колола останній місяць. Навіть все вирахувала. “З вас півтора тисячі гривень”

Після того, як не стало діда, на нашому порозі з’явився син з невісткою. “Ми прийшли по дідові гроші. Ти і пенсію його отримала і взагалі, знаю, що були у вас накопичення”. Я ж хотіла їх за поріг виставити і звісно ж, без копійки, так невістка знаєте що мені сказала? Щоб я оплатила їй візити до нас, як медсестри, бо вона діда колола останній місяць. Навіть все вирахувала. “З вас півтора тисячі гривень”.

З Гришею ми завжди жили не багато. Кожна копійчина нам давалась важким трудом. Чоловік працював на фермі, доглядав за коровами, я ж спершу була дояркою, а після пішла на завод.

Виховали ми єдиного сина Дмитра. Що могли, те йому і дали. Навчався він в училищі, на слюсара, але працював, як то кажуть, де покличуть.

Десь на тих роботах він і зустрів “свою любов” – Уляну.

Ласа вона була до грошей. Коли б не прийшла до нас, жили вони окремо в старенькій хатині на краю села, то завжди в нас гроші кляньчила. Якщо ми з чоловіком не давали, то бігла вона до мого свекра, який з нами жив до своїх 90 років.

Уляна по спеціальності вивчилась на медичну сестру. Працювала в районній лікарні, але після декрету на роботу так і не вийшла.

З нашим Дмитром вона причастилася до “біленької”.

Наших двоє онуків більше були в нас, ніж дома. З дідом і домашку робили і на риболовлю ходити.

З сином ми і говорили, щоб за голову вони бралися, але до них, як горохом об стінку. День-три вони тримаються, а після беруться за своє.

Два місяці тому не стало у віці 90 років мого свекра. Ми завжди сміялися, що поки дід живий, то і ми живемо, бо пенсія в нього була хороша. Але прийшов і його час.

Останні тижні, щоб йому було легше, лікарка виписала деякі уколи. Оскільки наша Уляна медсестра, ми її попросили приходити в певний час до діда.

Нічого не скажу, приходила невістка і робила все що треба було.

Я ж і подумати не могла, що за свою роботу Уляна попросить грошей.

Все почалось з того, що син з невісткою після сорокового дня з’явилися на нашому порозі.

“Ти ж дідову останню пенсію отримала вже? Та й взагалі, пора б віддати нам всі його накопичення. Для чого вам з татом гроші, а ми молоді, в нас діти”.

Я відразу на порозі їх розвернула, сказавши, що і копійки вони не отримають, і взагалі, за дідову пенсію ми його в останю путь провели.

І ось тоді власне Уляна і сказала нам за ті гроші.

“Тоді віддайте те, що нам винні. Я ж діда колола, а кожен прихід грошей коштує. Вам зроблю знижку – півтори тисячі замість двох”.

Я була в такому стані, що кинула невістці ці дві тисячі і закрила за ними двері.

Ну так мені важко на душі, ви собі не уявляєте.

Як тепер спілкуватися з сином? Про невістку я вже й мовчу…

Автор – КАРАМЕЛЬКА

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page