fbpx
поради
Після збирання нового врожаю квасолі одразу виникає запитання, як її зберігати, щоб у ній не завелися жучки

Ці поради будуть для вас дуже корисними, бо так приємно взимку скуштувати ароматний борщ зі смачною квасолею зі свого города.

Ось такі перевірені поради варто взяти до уваги:

1. Морозильна камера – якщо ви не знаєте, як зберігати квасолю на зиму. Можна заморожувати не лише суху квасолю, але й молоду.

2. Скляна банка – потрібно обов’язково щільно закрити кришкою. Додайте всередину одну головку часнику, яку потрібно розділити ще на окремі зубчики. Часник не вплине на смак квасолі, зате чудово відлякає шкідників.

3. Пластикова пляшка – в такий спосіб можна зберігати лише ідеально висушену квасолю. І на дно пляшки порібно покласти 1 головку часнику і 1 лавровий лист. Дуже важливо, щоб квасоля не була вологою, інакше вона швидко запліснявіє.

4. Горище або підвал – якщо ви вибрали такий спосіб зберігання квасолі, краще залишити її у стеблах. Бо гризуни захочуть поласувати вашим врожаєм, стебла квасолі потрібно перекласти висушеним кропом. Його запах відлякає будь-яких шкідників.

5. Прогріти в духовці – виявляється, що се дуже просто – перед цим прогрійте її в духовці. Висока температура допоможе позбутися можливих жучків ще на стадії личинок. Потім квасолю потрібно остудити, пересипати до банок або лотків і поставити до холодильника або на поличку в шафі.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page