fbpx

Плями на вашому дерев’яному столі? Оновіть його, застосувавши простий прийом

Дерево є благородним матеріалом і потребує спеціального догляду, оскільки воно може швидко пофарбуватися та залишити непривабливі сліди на поверхні. Дізнайтеся, як вивести плями за допомогою лише кількох інгредієнтів.

Елегантне та благородне дерево є благородним матеріалом, який потребує догляду. Щоб гарантувати, що ваші дерев’яні меблі прослужать довго, ось кілька порад, як позбутися жирних або масляних плям.

Як вивести плями з дерев’яного столу, не пошкодивши його?

Маючи під рукою інгредієнти, можна видалити навіть найбільш вкорінені сліди з деревини.

Видалення масляних плям з дерев’яних меблів

Це ворог деревини, але його можна позбутися за допомогою рідкого мила, яке потрібно змішати з теплою водою до утворення піни. Ганчіркою, змоченою в цьому продукті, завжди протирайте поверхню в напрямку деревини. Наступним кроком є ​​полоскання іншою тканиною, змоченою лише водою. Висушіть, витріть і вуаля!

Видалення теплової плями з дерев’яних меблів

Приготуйте розчин м’якого мила і теплої води. Змішайте невелику кількість м’якого мила в теплій воді до утворення піни.
Нанесіть мильний розчин на пляму тепла за допомогою м’якої тканини. Обережно тріть, доки пляма не почне зникати.
Промийте та протріть оброблену ділянку, щоб видалити надлишки мила.

Якщо пляма від тепла залишається стійкою, ви можете спробувати видалити її спиртом або деревним наповнювачем.

Нанесіть один із цих засобів на пляму та обережно потріть м’якою тканиною, доки вона не зникне.

Якщо пляма від тепла все ще присутня після використання цих методів, ви можете спробувати замаскувати пляму, нанісши невелику кількість меблевого воску на уражену ділянку. Щоб отримати найкращі результати, використовуйте віск того самого кольору, що й дерево.

Важливо завжди намагатися видалити пляму від тепла з деревини якомога обережніше, щоб не пошкодити поверхню.

Видаліть жирні плями з деревини

Краще захищати свої дерев’яні столи щодня, а чому б і не скатертиною, особливо якщо це стіл у вашій їдальні.

Якщо ваші меблі з лакованого дерева, приготуйте суміш рівних частин скипидару та лляної олії та протріть меблі ганчіркою, змоченою в цьому препараті. Це рішення буде ефективним, якщо плями з часом увійшли.

Видалення плям від води з дерев’яних меблів

Найкраще завжди швидко витирати мокру пляму сухою тканиною на меблях і уникати знаменитих кілець. Запобігти краще, ніж прибирати… Ви також можете використовувати фен, щоб видалити вологу. Якщо ви не можете цього зробити, нанесіть вазелін, а потім обережно втирайте, щоб матеріал інтегрувався в деревину.

Ще одна хитрість полягає в тому, щоб видалити водяні сліди за допомогою харчової соди. Для цього змішайте столову ложку харчової соди з невеликою кількістю води, щоб утворилася паста (не надто волога) і нанесіть на меблі, обережно потираючи м’якою тканиною в напрямку деревини, щоб не пошкодити її.

Можна виконати ту ж операцію, але цього разу з сіллю. Просто сформуйте пасту з солі та кількох крапель води та нанесіть на пляму, потерши її м’якою тканиною. Потім використовуйте віск, щоб повернути деревині блиск.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page