fbpx

Подарунок, який передвіщає суперечки і конфлікти у відносинах: будьте обережні, щоб не потрапити “на гачок”

Подарунок, який передвіщає суперечки і конфлікти у відносинах: будьте обережні, щоб не потрапити “на гачок”

Подарунок, який передвіщає суперечки, часто дарують добросовісно. Дізнайтеся, як нейтралізувати його негативні властивості.

Подарунок, який віщує суперечки: що це?

Даруючи близьким людям, ми завжди хочемо порадувати їх. Адже усмішка на обличчі коханої людини – це найбільше щастя для нас. Однак, несвідомо, ми можемо зіпсувати наші стосунки. Особливо це стосується випадків, коли ми даруємо подарунок, який був зачарований іншою людиною, наприклад, у магазині.

На жаль, ми не маємо на це впливу. Проте в деяких ситуаціях ми можемо запобігти чомусь поганому. Цей, здавалося б, невинний і популярний подарунок, який обіцяє суперечки, може принести серйозні неприємності вашим стосункам.

Ви знаєте про що ми говоримо? Про парфуми. Зазвичай вони асоціюються з елегантністю та розкішшю, але на практиці вони надзвичайно небезпечні. Вони приносять суперечки, невдачу і ще гірші проблеми. Все тому, що парфуми:

– Через запах вони встановлюють міцний контакт з господарем і сприймаються як частина нас самих.

– Аромат століттями вважався осередком душ і езотеричних істот. Дарувати їх потенційно небезпечно.

Подарунок, який обіцяє суперечки: що робити, отримавши?

Парфуми часто дарують з нагоди жіночого дня, дня народження, іменин, свята або інших сімейних урочистостей, наприклад, ювілеїв. Так що ж робити в ситуації, коли ми отримали чудово ароматний подарунок і не збираємося з ним розлучатися?

Для цього є рішення. Невдачу і суперечки у відносинах або близьких стосунках приносять тільки парфуми, подаровані в якості приємного подарунка. Тому, щоб нейтралізувати небажаний вплив парфумів, за них необхідно платити. Тоді вони не подарунок.

Звичайно, мова не йде про те, щоб віддати комусь всю потрачену суму. Плата за парфуми має бути символічною і часто достатньо дати комусь копійку. Таким простим способом ми можемо нейтралізувати привид суперечок і конфліктів, що тиснуть на нас.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page