fbpx
поради
Покладіть вологу серветку в пральну машину: магічний трюк, який полегшує життя

Покладіть вологу серветку в пральну машину: магічний трюк, який полегшує життя

Щоб зробити домашні справи ефективнішими, варто взяти на озброєння багато порад. Розкриваємо дивовижний метод, зокрема своєю практичністю. Дізнайтеся, чому під час прання бажано класти в пральну машину вологу ганчірку.

Перучи свій одяг у пральній машині, ви очікуєте, що він вийде чистим і буде в порядку. Але іноді буває, що чистота вашого одягу порушена. Є спосіб запобігти такому виду пошкодження.

Навіщо класти вологу серветку в пральну машину під час прання?

Під час процесу прання нерідко трапляється, що з певного одягу шерсть домашніх тварин або ворс потрапляє на інші предмети. Тоді ми опиняємось у випадку прання, яке можна вважати контрпродуктивним. Що, якби ми сказали вам, що звичайна волога серветка може запобігти цим поганим сценаріям? Ось як використовувати її, щоб зберегти свій одяг:

Як видалити шерсть домашніх тварин, лупу та ворсинки з одягу за допомогою вологої серветки?

Якщо шерсть домашніх тварин опинилася у вашій пральній машині, вирішенням цієї проблеми може бути звичайна волога серветка. Це пояснюється тим, що цей предмет може притягувати ці домішки під час процесу прання, залишаючи цикл безперебійним, а одяг виходить чистим і неушкодженим.

По суті, волога ганчірка запобігає прилипанню частинок, таких як шерсть домашніх тварин або ворс, до одягу під час циклу прання. Таким чином, прання стає ще ефективнішим, заощаджуючи час на прання речей. Цей трюк також рекомендується використовувати на чорному одязі.

Поради щодо використання вологої серветки під час прання

Перше, про що варто пам’ятати, ніколи не можна використовувати вологу серветку вдруге. Після кожного прання серветка втрачає ефективність.

Також бажано віддавати перевагу кількості від 1 до 3 вологих серветок на одне прання. Здебільшого це залежить від кількості речей у вашій пральній машині. Але в принципі вам не доведеться перевищувати три.

Ще одна порада: ідеальні серветки повинні бути антибактеріального типу. Віддавайте перевагу їм, тому що на відміну від звичайних вологих серветок, вони не виділяють небажаних речовин на ваші речі під час процесу прання.

Яка волога серветка краще для машинного прання?

Вибирайте серветки з хорошою стійкістю, щоб вони виконували свою роль під час прання. Міцні серветки не повинні легко рватися в руках.

Якщо доцільно надавати перевагу цьому опору, це тому, що якщо вони крихкі, вони порвуться в барабані. Також зауважте, що вони не повинні мати запахів, оскільки вони можуть легко прилипнути до речей.

Наприкінці циклу прання та виймання речей із пральної машини ви повинні помітити волосся та інші залишки, що прилипли до серветки. Це свідчить про ефективність техніки, оскільки ви отримуєте абсолютно чистий одяг без шерсті та ворсинок тварин.

Як і у випадку з вологою серветкою, ці методи є простими способами запобігти появі ворсинок або шерсті домашніх тварин на одязі:

Альтернативні методи вологої серветки: прання одягу навиворіт, щоб уникнути ворсинок

Цей спосіб носить профілактичний характер. Перучи одяг навиворіт, ви боретеся з пухом, який прилипає до волокон текстилю. Простий прийом, який зменшує пошкодження предметів. Також дізнайтеся про прийом, який допомагає позбутися ворсинок у рушниках.

Альтернативні методи вологої серветки: Клейка стрічка для видалення ворсу

Проста стрічка може творити чудеса на одязі, покритому ворсом або шерстю тварин. Просто проведіть липкою стороною стрічки по небажаних частинках, щоб видалити їх.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page