fbpx
Світ
поляки знають місцезнаходження “золотого поїзда” нацистів, почались розкопки

Дозвіл на проведення дослідження отримали Петро Копер і Андреас Ріхтер.

Розкопки починаються на 65-му кілометрі залізниці Вроцлав — Валбжих. На думку дослідників, тут захований “золотий потяг”.Усі попередні дослідження не дали чіткої відповіді, чи знаходиться під землею німецький потяг, який під час Другої світової війни перевозив коштовні метали і, можливо, золото, і чи дійсно саме в цьому місці німці створили свій легендарний склад.

Як повідомлялося, в серпні 2015 року польська влада отримала повідомлення про те, що знайдений поїзд часів Другої світової війни. Пізніше в ЗМІ почали з’являтися повідомлення, що знайдений поїзд наповнений золотом, яке німці намагалися вивезти з Польщі.

У листопаді були проведені пошукові заходи, в рамках яких експерти за допомогою наземних радіолокаційних установок і спеціальних камер досліджували передбачувані місця знаходження поїзда часів III Рейху.

Пошук проводили дві незалежні групи. До складу першої увійшли Петро Копер та Андреас Ріхтер, які заявили в серпні про знахідку, а друга складалася з фахівців з Гірничо-металургійної академії імені Станіслава Сташица в Кракові.

15 грудня минулого року в Валбжиху були представлені результати досліджень співробітників краківської Гірничо-металургійної академії. “Результати наших досліджень показують, що в зазначеному місці знаходиться якийсь тунель, однак, поїзда там, скоріше за все, немає”, — сказав професор Януш Мадей.

Нагадуємо, що міжнародна група археологів виявила нові артефакти під час дослідження корабельної аварії біля грецького острова Антикітера, яка відбулася приблизно 65 року до н. е. в Егейському морі.

 

джерело: Відомості