fbpx

Попрощайтеся з відбілювачем, використовуйте цей інгредієнт: він робить вашу білизну білою та блискучою

Попрощайтеся з відбілювачем, використовуйте цей інгредієнт: він робить вашу білизну білою та блискучою

У вас білий одяг, який втратив увесь свій блиск? Не завжди легко позбутися певних плям, зберігаючи при цьому білизну білизни. Але не панікуйте, ми тут, щоб допомогти вам і запобігти пожовтінню білої білизни! Ми допоможемо вам легко повернути їй первісний блиск!

Ознайомтеся з нашими порадами та хитрощами, щоб подолати найстійкіші плями та знайти білу та блискучу білизну завдяки інгредієнтам, які, мабуть, є у вас вдома!

Щоб уникнути використання відбілювача, який може викликати подразнення та агресивність, ми пропонуємо вам відкрити для себе більш щадні та природні методи відбілювання білизни та надання їй блиску. Незважаючи на свою ефективність, відбілювач токсичний і шкідливий для навколишнього середовища. Чим тоді ми можемо його замінити? Існують різні природні методи боротьби з неприємними плямами та збереження білизни одягу.

Щоб не зіпсувати білизну в довгостроковій перспективі та відновити її білизну, необхідно розділити тканини та кольори та прати речі при низьких температурах. Перш ніж почати прати їх у машині, деякі натуральні інгредієнти можуть допомогти вам відновити білизну вашого одягу.

Як відбілити пожовклі білизну білим оцтом і надати йому блиску перед пральною машиною?

Існує кілька способів позбавити білизну від жовтизни та відновити її блиск, не вдаючись до хімічних речовин, таких як відбілювач.

Натуральним інгредієнтом, який допоможе відновити білизну вашого потьмянілого одягу, безсумнівно, є білий оцет. Цей інгредієнт, який, мабуть, уже є на вашій кухні, є потужним природним миючим засобом завдяки вмісту оцтової кислоти. Він безпомилковий не тільки для видалення плям, але й для освітлення білизни.

У тазик налийте 150 мл білого оцту і 1 літр води.

Залиште свій одяг у розчині приблизно на 1 годину.

Додайте столову ложку мила, якщо на вашій білизні є стійкі плями, а потім виперіть їх вручну.

Ви також можете покласти їх у пральну машину.

Нарешті дайте одягу висохнути на повітрі. Ваша біла білизна стане білішою, ніж будь-коли.

Як відновити білизну білизни за допомогою харчової соди перед пранням у машині?

Ще один простий і ефективний спосіб забруднити білу білизну і зробити її блискучою – випрати її з харчовою содою. Цей білий порошок знову врятує вас! Змішайте пів склянки харчової соди з невеликою кількістю гарячої води до утворення пасти. Нанесіть його на забруднені ділянки, потім обережно втирайте. Дайте засобу подіяти кілька хвилин, потім виперіть білизну в машині.

Як відбілити одяг і відбілити білизну за допомогою молока?

Ще один чудовий природний прийом, щоб відновити білизну ваших тканин, окрім використання білого оцту, це замочити їх у молоці. Справжній бабусин рецепт, цей дуже ефективний метод робить білизну справді білою та сяючою. Щоб скористатися цим методом, слід дотримуватися наступної формули:

Замочіть білу сорочку в тазику, наповненому холодним молоком (1 літра може бути достатньо)

Залиште на 30 хвилин до 1 години

Періть одяг вручну або в пральній машині

Як відбілити білий одяг природним шляхом?

Як ви вже зрозуміли, харчова сода, білий оцет або навіть молоко можуть повернути вашій білизні блиск і мати справжню відбілюючу дію. Інші інгредієнти ефективно видаляють стійкі та закріплені плями. Ми запрошуємо вас відкрити їх нижче!

Лимонний сік позбавляє від плям?

Деякі плями важче видалити. Щоб досягти цього, однією з найефективніших формул є використання лимонного соку. Змочіть тканину декількома краплями лимонного соку та потріть уражені ділянки перед тим, як прати білизну в машині. Лимон дозволить вам позбутися плям завдяки вмісту лимонної кислоти!

Як вивести плями від вина з футболки чи іншого одягу?

Плями від вuна також можуть бути справжнім лихом, але ми також пропонуємо вам рішення для вирішення цієї проблеми… На додаток до всіх порад, які ми дали вам вище, використання газованої води також безпомилкове! Акуратно потріть уражену ділянку, залиште на тривалий час і пляма чарівним чином зникне!

Тепер у вас є збентеження вибору, щоб знайти білизну вашої білизни та успішно усунути всі інкрустовані плями природним і недорогим способом! Ми дозволяємо вам перевірити, який із цих інгредієнтів є найефективнішим!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page