fbpx
поради
Поради чоловіків: як сподобатися майбутній свекрусі. Хочете почуватися впевненою у присутності свекрухи – варто прислухатись до порад чоловіків, які добре розуміють, яку жінку хоче бачити їхня мама поруч з ними!

Хочете почуватися впевненою у присутності свекрухи – варто прислухатись до порад чоловіків, які добре розуміють, яку жінку хоче бачити їхня мама поруч з ними!

Євген: “Ну, як на мене, щоб дівчина сподобалась свекрусі, вона повинна догоджати її сину”

Володимир: “Думаю, она должна быть чем-то на нее похожа”

Владислав: “Думаю, головне, щоб ти була справжньою з нею. Не вигадувати собі образ і не видавала себе за іншу”

Руслан: “Вона повинна бути схожа на свекруху, вміти готувати, не показувати, що вона краща за неї, не сперечатись, синочка її кохати”

Микола: “Дівчина повинна показати, що вона подбає не гірше мами про хлопця. Це дуже рідко буває, щоб дівчина сподобалась матері, тому тут не вгадаєш”

Андрій: “Мое мнение – скромностью, хозяйственностью. Мнение Мамы – должна любить ее сына, а сын – любить ее

Максим: “Ну, вазагалі нічим НЕ ПОВИННА!!! Головне – чоловікові щоб подобалась

Олександр: “Моїй мамі не вгодиш!”

Тож не варто тікати від стереотипу, що дівчина та майбутня дружина має бути схожою на матір обранця, адже все одно хлопці шукатимуть трохи схожих осіб так само, як ми шукаємо чоловіка, схожого на нашого батька!

Головне, дбати про свого коханого, готувати борщ такий же смачний, як це робить його мама, проявляти до майбутньої свекрухи повагу й показувати любов до її сина. Тоді ти будеш бажаною невісткою в її хаті.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook