fbpx
поради
Поради від психолога: Як відрізнити мyдaкa від чоловіка

Від життя з ним у жінки трапляється руйнування самооцінки і втрата віри в чоловіків, і взагалі все життя – наперекосяк.

А мудаки – це не всі чоловіки. Це взагалі не чоловіки. У них від чоловіків тількипевний opгaн і переконаність в тому, що вони офігенний, в даному випадку, необгрунтована.

На початку знайомства мудаки виглядають, як нормальні чоловіки. Буває, відразу й не розбереш, вони мімікрують. Їх тільки по діям можна розпізнати, по відношенню до жінки.

Головна особливість мудака – явне або добре приховуване неповагу до жінки. Воно може виражатися в засудженні жіночої вибору, роботи, занять та інше, в висловлюванні незадоволеності її тілом або її особистісними якостями, в порівнянні з міфічною “нормальною жінкою”, в невизнанні її права на помилки і промахи, в ігноруванні її почуттів і переживань.

Мудаки в глибині душі вважають себе ідеальними і знають, як треба і як повинно бути. Якщо ви відчуваєте себе в стосунках ніби на суді, то той, який зображує прокурора, і є мудак.

Наступний відмітний ознака мудака – яскраво виражений нарцисизм, красиво упакований. Якщо він, наприклад, миється раз на тиждень або нерозбірливий в їжі, все це видається за винятковість і має ідеологічне підґрунтя.

Мудак абсолютно безапеляційно вважає, що світ повинен обертатися навколо нього, навіть якщо, граючи в скромність, говорить інакше.

Читайте також: -Я готова була з’їхати від неї вже в перший день, але ось тільки можливості не було, доводилося терпіти

Якщо чоловік звинувачує жінку в егоїзмі і зайвої турботи про себе, значить, вона ще здорова і не прислуговує мудаку. Весь фокус у тому, що коли вона заборонить собі думати про себе і свої інтереси, він зжере її життя.

Мудаку ніколи не буває достатньо. Йому не буває достатньо ні любові, ні турботи, ні жертв, ні сліз.

Ще один критерій – мудаки не вибачався. Тобто на словах щось може бути виражено, але щирого каяття не буде. Досконалості немає в чому каятися, невже не зрозуміло?

Будь-яке природне прояв почуттів на адресу жінки мудак видає за подвиг і чекає небувалого вихваляння і безмірної вдячності. За те, що зробив кави, або відвіз машину на шиномонтаж, наприклад. Друге – це вже дуже багато, тому дякувати доведеться роками.

Справедливості заради варто сказати, що більшість жінок пройшли через досвід відносин з мудаками, багато – ще пройдуть.

Такий нормальний хід розвитку особистості і зростання духу. Потрапити в мудака допомагає несвідоме, а ось залишатися чи ні в цих відносинах – це вже вибір.

Потрібно самій вирости до того, щоб подібні відносини перестати вважати нормою. Потрібно вирости до того, щоб приймати себе абсолютно і прощати будь-який свій досвід.

Потрібно любити гідного, а не того, хто опинився поруч волею долі. Потрібно вміти бути на самоті і любити його, щоб не триматися за мудака до останнього.

Потрібно вірити в те, що чоловік, який вміє любити, віддавати, піклуватися, підтримувати, робити вчинки, є, і він – твій і для тебе.

Занадто багато “потрібно” … Насправді, нічого не потрібно. У житті багато способів і сценаріїв існування. Кожна людина підбирає собі найкращий досвід зараз.

Хочеться сказати тільки одне, мудачество – це назавжди. Мудачество формується психотравмами, часто – з дитинства, і без терапії, без зростання усвідомленості не проходить.

Не зупиняйтеся на мудаках. За межами цього досвіду є інші. Лікуйте себе, щоб його розглядати і отримати.

You cannot copy content of this page

facebook