fbpx

Постарайтесь не робити цього в березні: 5 речей, які можуть принеси вам нещастя

Постарайтесь не робити цього в березні: 5 речей, які можуть принеси вам нещастя

Ні в якому разі не робіть цього в березні, якщо не хочете накликати на себе нещастя. Ось 5 речей, які можуть принести вам нещастя цього місяця. Цікаво, що два з них стосуються наших закупівельних планів.

Березень – приємний місяць, коли ми відчуваємо перші пориви весни і пробуджується природа. Тоді ми також отримуємо більше енергії та бажання діяти. На березень є забобони, яких варто уникати цього місяця, щоб не шкодувати цілий рік.

Ні в якому разі не робіть цього в березні, якщо не хочете накликати на себе нещастя.

1. У березні не варто робити генеральне прибирання вдома

Березень – це місяць, коли природа пробуджується до життя, і ми хочемо зробити глибокий вдих. Генеральне прибирання, навпаки, змушує нас застрягти в минулому і не в змозі рухатися вперед. Якщо ви не хочете так провести наступний рік, то краще відкласти весняні та пасхальні приготування до квітня.

2. Зимовий одяг у березні не ховати

Коли за вікном з’являються перші пориви весни, всім нам хочеться скинути важкі зимові куртки і одягнути легкі пальто. На жаль, не варто цього робити. Коли ми це зробимо, ми можемо бути впевнені, що не тільки зима скоро повернеться, але й пізня весна та літо можуть бути досить холодними.

3. У березні заборонені побачення

Перші пориви весни сприяють закоханості. Це нормально, що ми дивимося на інших прихильніше і можемо в когось закохатися. Однак слід пам’ятати, що це може бути лише ілюзією, адже в цей момент ми бачимо світ крізь рожеві окуляри. Якщо ми хочемо зустрічатися з цією людиною, нам слід почекати до квітня, щоб подивитися на неї об’єктивніше.

4. Не варто купувати нові рослини в березні

У березні природа тільки прокидається до життя. Тому поспішати відразу купувати нові рослини для дому чи саду не варто. Якщо ми це зробимо цього місяця, то можна бути впевненим, що розсада не приживеться. Краще почекати до квітня, а якщо ви виберете рослини, які потрібно посадити в березні, купіть їх у лютому.

5. У березні не варто купувати дзеркала

Роблячи покупки в березні, також варто уникати дзеркал. Нове дзеркало в будинку може спотворити реальність і змусити нас не дивитися на себе прихильним оком, і ми втратимо весь оптимізм, який отримуємо з початком весни. І це вплине на наш настрій також у найближчі місяці.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page