fbpx

Постарайтеся не робити цього в січні. Якщо тільки не хочете накликати на себе халепу

Постарайтеся не робити цього в січні. Якщо тільки ви не хочете накликати на себе халепу

Який січень, такий і весь рік!

Виявляється, є 5 речей, які цього місяця можуть принести нам нещастя на весь рік. Ні в якому разі не робіть цього в січні, щоб не накликати на себе нещастя.

Січень – перший місяць нового року, коли ми маємо багато енергії та надії на наступні місяці. Однак ви повинні бути обережні з деякими речами. Виявляється, є заходи, які не варто робити в січні. Ось 5 забобонів, про які варто пам’ятати, щоб уникнути нещастя. Ні в якому разі не робіть цього в січні.

Ні в якому разі не робіть цього в січні. Якщо тільки ви не хочете накликати на себе нещастя

Ще наші бабусі вважали, що деякі новорічні забобони потрібно поширювати на весь січень. Діяльність, яка виконується в цьому місяці, має магічну силу і може принести нам удачу, але також і нещастя.

По-перше , ці 5 речей не можна робити в січні ні в якому разі. Подивіться, про що саме йдеться.

1. У січні заборонено брати гроші в борг

Гроші і новий рік завжди йдуть рука об руку. З ними пов’язано багато різдвяних і новорічних забобонів, тому що всі ми хочемо вберегти себе від їх втрати в найближчі 12 місяців. Якщо ми дійсно не хочемо, щоб гроші зникли з нашого рахунку, ми повинні уникати позичати їх протягом січня – ви повинні не брати їх у інших, але також ділитися ними самі.

2. У січні не можна байдикувати

Січень – місяць, який сприятливий для дій та виконання новорічних обіцянок. Маємо багато свіжих сил, про що свідчить інтерес до фізичних навантажень. І дуже добре! Виявляється, лінь у січні – найгірше, що може з нами трапитися. У підсумку в найближчі місяці ми також впадемо в апатію і нічого не будемо хотіти.

3. У січні не забудь мрії

Січень – особливий місяць. Як перший у році, він має магічну силу і може розповісти нам, що станеться в найближчі місяці. Все завдяки мріям. В основному це правило стосується перших 12 днів січня. Сни з першого числа року вказують на те, що буде в січні, з другого в лютому і т. д. Однак варто згадати якомога більше снів з наступних днів січня, адже вони теж можуть виявитися віщими.

4. У січні не дозволяється роздруковувати фотографії

У січні у нас є багато часу та бажання згадувати та роздруковувати фото. Це, однак, сприяє зануренню в минуле і може викликати брак сил і бажання рухатися далі. Січень же – це місяць, коли треба сміливо рухатися вперед і думати лише про майбутнє. Тому, якщо ви не встигли роздрукувати свої фотографії до кінця минулого року, затримайтеся до лютого.

5. У січні не варто вирушати в далекі поїздки

Січень – ідеальний місяць для планування, але не обов’язково для реалізації планів. Особливо, якщо мова йде про подорожі. Маленькі поїздки не приносять нещастя, але великі подорожі можуть – якщо ви виберете далекі напрямки в січні, ви можете забути про такі пригоди в наступні місяці.

Краще добре подумайте і плануйте наступну поїздку тільки в лютому.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page