fbpx

Постарайтеся не робити цього за тиждень до Великодня. Інакше ви будете притягувати невдачу весь 2023 рік

Постарайтеся не робити цього за тиждень до Великодня. Інакше ви будете притягувати невдачу весь 2023 рік

Великдень – свято, навколо якого зібралося багато забобонів. Особливо вони стосуються Вербної неділі та самої верби. На Вербну неділю цього краще не робити ні в якому разі, якщо не хочете привернути до себе невдачу, яка триватиме навіть у наступні свята.

Наближається Великдень, а з ним ми починаємо замислюватися про різні забобони, пов’язані з весняними святами. Вони передаються з покоління в покоління і мають народне коріння – як і деякі великодні символи. Однією з них є верба, вербові котики, і з нею пов’язано дуже популярне повір’я. Якщо ви не хочете притягувати невдачу на весь рік, ні в якому разі не робіть цього на Великдень.

Що приносить нещастя на Великдень?

Вербна неділя розпочинає Страсний тиждень. Цей великодній період особливий не лише для вірян. Це також магічний час з різними великодніми забобонами. Одна з них стосується верби.

Виявляється, цей непримітний символ Великодня може принести нам нещастя. Усе залежить від нашої поведінки та того, що ми з нею робимо. Звісно, ​​не варто… віддавати вербу комусь іншому чи навіть позичати, і що найгірше – не викидати її. Подивіться, що тоді може статися.

Великодня верба на нещастя?

Раніше вважалося, що великодня верба приносить благополуччя всій родині. Тому її приносили з церкви прямо в будинок і ставили в його центральній частині. З іншого боку, дарування комусь іншому може змусити нас позбутися всього щастя і накликати на себе нещастя.

Також варто пам’ятати, що великодня верба приносить щастя та багатство. Тому краще зберегти прикрасу на все свято і не позбуватися від неї так швидко.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page