fbpx
поради
Поставте лимон біля ліжка перед сном, він знімить втому, покращить самопочуття

Лимон містить багато корисних речовин та допомагає боротися з застудними захворюваннями. Його додають до теплого чаю та роблять різні корисні й цілющі засоби. Але є ще один незвичайний метод використання лимону. Джерело

Навіщо класти скибочку лимона біля ліжка:

  • Знімає нервову напругу

Ефірна олія лимону, чудово допомагає розслабитися та прокинутися спокійним й відпочилими. Для цього потрібно відрізати шматочок лимона та покласти біля ліжка.

  • Покращує мозкову активність

Ефірна олія цього фрукту, також впливає на роботу мозку. Якщо постійно вдихати лимонний аромат, то нова інформація запам’ятовується швидше, покращується мислення та концентрація.

Читайте також: Повчальна притча від старенької бабусі, як зберегти сімейні стосунки

  • Покращує настрій

Аромат лимону допоможе поліпшити настрій, підбадьоритися та отримувати позитивні емоції.

  • Полегшує дихання

За рахунок вмісту великої кількості антиоксидантів й інших корисних речовин, лимон очищує повітря від вірусів та бактерій. Це значно полегшить дихання при застуді та бронхіальній астмі.

  • Нормалізує артеріальний тиск

Ті люди, які страждають від гіпертонічної хвороби, повинні на ніч класти скибочку лимону біля ліжка. Це допоможе підтримувати тиск в нормі.

  • Засіб від комах

Лимон допоможе відлякувати різних комах, які надокучають навесні та влітку. Для більш ефективної дії, розріжте лимон на дві частини та вставте в кожну гвоздичний бутон.

facebook