fbpx

Предмети для викидання в лютому 2023: вони приносять в будинок нещастя і печаль

Предмети для викидання в лютому 2023. Вони приносять в будинок нещастя і печаль

Ви робите серйозне прибирання на початку року або прагнете змінити інтер’єр. Це діяльність, яка змінить вашу думку! Чи знаєте ви, що в цьому випадку фен-шуй може допомогти вам і навіть більше? Тому що, якщо ми віримо цій філософії, певні предмети, перш за все, не повинні бути у вашому домі, ризикуючи привернути нещастя та невдачу. Ось як розпізнати ці об’єкти та негативну енергію, яку вони виділяють.

Базуючись на принципах даоської філософії, фен-шуй спрямований на збалансування енергій, які нас оточують, особливо тих, які присутні в будинку. Йдеться про створення гармонії, що дозволяє генерувати позитивну енергію.

Звичайно, це також вказує на все, що може принести нещастя чи невдачу. Хто б хотів таке у своєму домі? Ось деякі речі, щоб визначити предмети, яких ви повинні швидко позбутися, щоб забезпечити кращий добробут.

Предмети, від яких потрібно позбутися, щоб не зазнати нещастя

Хаос – це дуже погано. Гірше того, якщо щось не в порядку, його баланс порушується або його призначення порушується, то це породжує негативні хвилі, від яких можуть постраждати мешканці будинку.

Відповідно до цих принципів, ви ніколи не повинні знаходити у своєму домі:

Розбиті двері та вікна: важливий їх справний стан. Вони повинні правильно відкриватися і закриватися. Нехай їх терміново відремонтують… або замінять! У будь-якому випадку вони повинні бути справними.

Розбиті предмети: миски, чашки, розбиті стакани та розбитий посуд необхідно негайно замінити. Те ж саме стосується предметів декору: ваз, статуй і дзеркал.

Надлишок предметів: згідно з фен-шуй, накопичення предметів шкідливо. Це доказ застою життя, коли все повинно бути в обігу і в русі. Колекція недоречна, повторення одних і тих же предметів в одній кімнаті теж.

Предмети під ліжком: енергія повинна мати можливість циркулювати під час сну, для природного відновлення енергії протягом ночі. Нічого під і на ліжках.

Невдало розставлені предмети: все-таки за фен-шуй не можна притуляти ліжка до стіни або ставити меблі в кутку. Ви також повинні обережно розмістити дзеркало… особливо не в спальні. Дзеркало – це місце обміну, яке має відображати енергію, яку ми хочемо залучити. Розміщується біля входу або у ванній.

Рослини також притягують щастя

Щоб завершити це велике прибирання, ми запрошуємо вас принести у свій дім певну кількість рослин, які відомі своєю позитивною енергією. Через форму листя, колір і чудові квіти, нефритове дерево, є рослиною, яку люблять китайські мудреці. Він привертає в будинок щастя і достаток. Крім того, каштан Гайани, впізнавані за своїм плетеним стовбуром, не завадять розсіяти позитивну енергію у вашому домі.

Якщо ви збираєтеся дотримуватися принципів фен-шуй, шановні читачі, позбудьтеся зламаних предметів і подумайте про те, щоб переставити ті, що лежать не на місці, щоб відігнати негативну енергію. Також подумайте про додавання кількох рослин, відомих своєю здатністю поширювати різну позитивну енергію.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page