fbpx
поради
Предмети, від яких варто позбутися в січні 2023 року: вони притягують невдачу і печаль

Предмети, від яких варто позбутися в січні 2023 року: вони притягують невдачу і печаль

Хоча ми намагаємося це приховати, ми завжди виявляємо марновірство. Закріплені в собі, ми часто схильні асоціювати нещастя з людиною чи предметом. Відповідно до поширених вірувань і фен-шуй, деякі предмети справді приносять нещастя. Можливо, є у вас вдома! Давайте розберемося разом.

Дім там, де серце знаходить спокій. Між щастям і гармонією, цей простір є вашою гаванню спокою, місцем, де ви любите відпочивати та проводити час із сім’єю та друзями. Однак деякі деталі, точніше предмети, ризикують зіпсувати цей спокій згідно з народними віруваннями і фен-шуй. Деякі з них можуть привернути невдачу, що вплине на вашу енергі.

Тому вам слід позбутися цих предметів, щоб залучити удачу та знайти гармонію у вашому домі. У цій статті ми розглянемо різні елементи, які можуть принести вам нещастя.

Які предмети можуть принести в будинок нещастя?

Це факт, забобони відрізняються залежно від вірувань людей та їх культури. Однак є кілька правил, які досягають загального консенсусу. Відомо, що деякі предмети приносять нещастя і приваблюють невдачу. Ось список предметів, які є джерелами поганої енергії у вашому домі.

Кактуси: Хоча вони прикрашають вашу вітальню, ці кімнатні рослини приваблюють нещастя, сіють розбрат у вашому домі та особливо сприяють фінансовим проблемам.

Хутро і кістки тварин: вже ні для кого не секрет, хутра і кістки тварин символізують невдачу і поширюють погану енергію в оселі.

Крісло-гойдалка: це знамените американське крісло випромінює негативні хвилі та поширює погану енергію. В Ірландії вважають, що це порожнє крісло приваблює духів.

Зелений колір: хоча це насправді не об’єкт, зелений колір з часом став справжнім символом нещастя.

Крім нещастя, предмети, які ви використовуєте для організації та прикраси свого будинку, символізують різні енергії. Деякі з них можуть викликати гарні спогади та радісні моменти, тоді як інші можуть нагадати вам про важкі, болісні та сумні часи.

Ці предмети сильно впливають на ваше самопочуття і душевний стан. Тому від них необхідно позбутися, щоб відвести всю негативну енергію.

Ми також рекомендуємо вам відмовитися від будь-якого одягу, в якому ви мали поганий досвід або важкі часи. Вам поступово вдасться звільнитися від цих негативних енергій, які заважають вам рухатися вперед.

Як залучити позитивну енергію в свій дім?

Прогнавши всі ці негативні хвилі, позбувшись усіх предметів, які притягують невдачу, настав час поширити позитивну енергію у вашому інтер’єрі!

Перш за все, не забудьте регулярно провітрювати свій будинок. Що може бути краще сонячних променів, щоб скрасити ваші дні? Таким чином ви відчуєте, як нова позитивна енергія проникає у ваш інтер’єр. Також не забувайте підтримувати порядок у своєму житловому просторі, оскільки безлад може бути величезним джерелом стресу та тривоги.

Крім того, також переосмисліть своє оздоблення, придбавши меблі та предмети, які добре випромінюють вібрацію. Ось добірка, яка може бути вам корисною:

Червоний колір: символ удачі;

Підкова: знак удачі і щастя;

Статус Будди, який символізує багатство і успіх;

Ловці снів відлякують кошмари і сприяють хорошій якості сну;

Кристали відштовхують негативну енергію;

Співаючі чаші: символи спокою та розслаблення.

Носії поганих настроїв, певні предмети притягують неприємності і ризикують залучити в будинок нещастя. Як ви зрозуміли, розлучатися з ним необхідно. Дотримуйтесь наших порад і позитив заполонить ваш інтер’єр!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page