fbpx

Прості способи завести автівку в холодну погоду: повинен знати кожен водій

Ось і настала зима з низькими температурами, дощем, снігом і морозом. Для автомобіліста це сезон певних складнощів, особливо якщо машина вже “немолода”, але вона повинна прослужити…

Ось кілька простих порад, щоб щоранку все проходило гладко.

Сезон несе труднощі для вашого автомобіля. Із зимою ці слабкості виявляться. Якщо ви не вжили заходів обережності, ви дійсно ризикуєте звернутися до спеціалістів і витратити багато грошей.

Щоб допомогти вам мати правильні рефлекси та знати, як реагувати за будь-яких обставин, давайте поговоримо про те, як себе вести з автівкою в сильний холод.

Як реагувати, коли машина не хоче заводитися взимку?

Перша порада: якщо ваша машина не заводиться: не наполягайте, поки не зрозумієте, що викликає проблему. Деякі деталі автомобіля потребують перевірки: акумулятор, стартер, ремінь ГРМ, свічки… Здебільшого.

Важливі діагностичні моменти

Свічки запалювання: будь то “свічки запалювання” для бензинового двигуна чи навіть “свічки розжарювання” для дизельного двигуна, вони мають бути чистими та в хорошому стані. Якщо ваш дизельний двигун кінець кінцем запускається, і у вас виникає дивне відчуття, що він працює на “двох-трьох ногах”… Це, безумовно, проблема зі свічками розжарювання. Їх потрібно змінити.

Це робиться партіями по чотири, дуже непродуктивно міняти лише несправну свічку запалювання, ризикуючи спричинити дисбаланс запалювання.

Ремінь ГРМ: піднявши капот, ви побачите його в передній правій частині двигуна зі шківами. Він повинен бути охайним і чистим, без подряпин і подібного, і не створювати шуму. Якщо ви виявили таку проблему, припиніть спроби і зверніться до фахівця.

Стартер: він повинен створювати нормальний шум… Жодного клацання чи тріскання. У цьому випадку негайно припиніть. Частина настільки важлива для акумулятора та всіх інших органів. Його ремонт або заміна становить значний бюджет.

Нарешті, батарея: якщо під час запуску не чути шуму, хвилюйтесь. Якщо перевірити це маленьким приладом, вольтметром, нормального навантаження немає: 12 вольт. При запуску і багатьох електроприладах, які працюють взимку, акумулятор не встигає заряджатися і втрачає заряд.

Кілька простих рішень для запуску в сильний мороз

Якщо ви не можете негайно розпочати ремонт інших діагностичних компонентів, можна діяти, якщо акумулятор вийде з ладу.

Важливо, щоб ви не використовували будь-що, що може споживати акумулятор вашого автомобіля, перш ніж завести автомобіль. Таким чином, ми говоримо про опалення, покажчики повороту або навіть радіо. Зачекайте кілька секунд, перш ніж запускати автомобіль.

Якщо ваша машина спотикається і загоряються фари, ви можете увімкнути фари на кілька секунд, а потім почати, натиснувши педаль зчеплення. Якщо, навпаки, автомобіль не заводиться і не загоряються лампочки приладової панелі, це означає, що акумулятор розрядився. У цьому випадку його необхідно зарядити.

Для початку необхідно дати йому трохи енергії, якої йому бракує. Звідси і “крокодилові кліпси”, або аварійні термінали. Зверніться по допомогу до іншого автомобіліста. Ви підключите затискачі до клем акумулятора. Зачекайте час, поки батарея приймача зарядиться енергією, і запустіть, коли головний двигун вже працює.

Не хвилюйтеся, якщо ви нікого не знайдете, тоді попросіть допомоги, завівши машину “по-старому”, штовхаючи її, із включеною передачею. Після того, як стартер спрацював, дайте двигуну попрацювати, доки ви не приїдете та плануєте зарядити акумулятор або замінити його.

Постійне і ретельне технічне обслуговування дозволяє надійно запускати в сильний мороз.

Розглядаючи кожну точку діагностики, яка не є вичерпною, ви маєте основу елементів, які потрібно перевірити та підтримувати.

Заряд акумулятора, його робота;

Органи управління на стартері;

Пояс;

Свічки.

Додайте до цього контроль рівня моторного масла, охолоджуючої рідини та покажчика палива. Небезпечно їздити з майже сухим баком. Паливо придатне для зими… але потрібно бути обережним.

Тепер ви знаєте деякі прийоми, щоб взимку вранці подолати спостереження: “автомобіль не заводиться”. Готуйте свій автомобіль до цього періоду, регулярно перевіряйте важливі моменти, і все буде добре!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page