Простий трюк для очищення телевізора, не залишаючи смуг: бруд зникає, не пошкоджуючи екран

Простий трюк для очищення телевізора, не залишаючи смуг: бруд зникає, не пошкоджуючи екран

Незважаючи на те, що телебачення поступилося місцем комп’ютерам і смартфонам, принаймні серед молоді та підлітків, багато хто з нас все ще використовує його для перегляду улюблених програм. Але, як це не дивно, більшість забувають його регулярно чистити. Тим не менш, видалення пилу має бути частиною вашого розпорядку прибирання. Ось як це зробити, не пошкодивши екран телевізора.

Скупчення пилу добре видно на поверхні екрана, особливо якщо його не обробляти регулярно. Щоб переконатися, що ваш телевізор завжди чистий, ми пропонуємо вам простий трюк, щоб досягти цього, не залишаючи слідів, і для цього потрібно вибрати правильний процес.

Як почистити екран LCD телевізора, не залишивши розводів і не пошкодивши покриття?

Незважаючи на те, що через тип екрана чищення може здатися серйозною проблемою, процес не може бути простішим! Як зазначалося раніше, усе, що вам потрібно зробити, це використати правильний метод, і зазвичай усе, що вам потрібно, це волога тканина з мікрофібри… ось як це просто.

Ідея полягає в тому, щоб обійтися без продуктів, які можуть пошкодити екран, таких як абразивні засоби для чищення або продукти, що містять розчинники чи навіть спирт. Інакше на покритті телевізора з’являться плями та подряпини. І це останнє, чого ви хочете!

Ось як це зробити:

Почніть з вимкнення екрана, вам буде легше побачити плями та інші забруднені ділянки;

Акуратно протріть поверхню екрану вологою серветкою з мікрофібри;

Відполіруйте делікатними рухами, щоб легше видалити залишки та пил;

Висушіть екран, протерши його сухою тканиною.

Звичайно, це елементарний спосіб, а тому найпростіший. З іншого боку, якщо екран вашого телевізора здається бруднішим, деякі інгредієнти можуть подолати проблему. Це те, що ми дізнаємося далі.

Як очистити екран телевізора білим оцтом?

Навіщо витрачати час на пошуки конкретного засобу для чищення, якщо його можна зробити самостійно? Якщо у вас вдома є білий оцет, у вас уже є те, що потрібно, щоб очистити екран телевізора, не ризикуючи його пошкодити. Єдине правило – робити це акуратно! Спосіб схожий на попередній, тому особливо простий і ефективний на додаток:

Перш за все, вимкніть екран, а потім відключіть його;

Почніть із видалення поверхневого пилу, обережно потерши екран сухою м’якою тканиною. Ви можете міцно натиснути, щоб видалити частину бруду, але також не надто сильно;

Оцет змішайте в рівних частинах з водою, додавши трішки засобу для миття посуду;

Отриманим розчином збризніть тканину, відіжміть її, потім акуратно потріть екран. Уникайте інтенсивного витирання, щоб не пошкодити покриття екрана. Цього має бути більш ніж достатньо.

Все, що вам потрібно зробити, це висушити екран сухою, м’якою та чистою серветкою з мікрофібри, перш ніж милуватися результатом!

Поради щодо чищення екрану телевізора: чого не можна робити

Перед тим, як почистити екран телевізора, необхідно врахувати деякі правила, щоб покриття сяяло, не пошкоджуючи його:

Завжди робіть легкі рухи і уникайте кругових рухів.

Уникайте миючих засобів для вікон, порошків для чищення або, як згадувалося раніше, мийних засобів, виготовлених із розчинниками, спиртом.

Також уникайте продуктів, що містять бензол, розчинники або аміак.

Також слід уникати губок з абразивною текстурою або паперових рушників. Ці предмети можуть залишити подряпини на екрані. Вони також можуть пошкодити його антиблікове покриття та залишити “гарні” сліди…

Завжди вимикайте пристрій перед чищенням.

Будьте ретельними, протираючи екран.

Як почистити дуже забруднений екран телевізора?

Ефективне очищення дуже забрудненого екрана телевізора – це перш за все питання методу. Ми пропонуємо створити власний засіб для чищення телевізора, щоб позбутися найскладніших плям.

Що вам знадобиться:

Демінералізована вода;

Пляшка з пульверизатором;

М’яка тканина;

Серветка з мікрофібри.

Процес очищення:

Від’єднайте телевізор від мережі;

Налийте демінералізовану воду в пульверизатор, а потім розпиліть її на м’яку тканину. Не розпилюйте її безпосередньо на екран;

Відіжміть тканину, вона повинна бути вологою, а не мокрою;

Легкими рухами протріть екран, не натискаючи;

Витріть екран чистою сухою тканиною. Знову ж таки, будьте максимально делікатними.

Завдяки цим методичним підходам у вас більше не буде виправдання не почистити екран телевізора.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua