fbpx

Простий трюк, як полагодити застряглу блискавку: все, що вам потрібно, це олівець

Простий трюк, як полагодити застряглу блискавку: все, що вам потрібно, це олівець

Завдяки блискавкам ми можемо легко та швидко одягати та знімати одяг. Вони присутні не тільки на одязі, але і в сумках, взутті, валізах та інших повсякденних предметах. На жаль, іноді може статися, що блискавка ламається або застряє. Коли це станеться, є прості поради, які можна застосувати на практиці, щоб відремонтувати зламану блискавку без необхідності її замінювати та без необхідності наймати кравця. Ось які саме.

Як полагодити зламану або застряглу блискавку?

Якщо блискавка застрягла в тканині

Може легко статися, що блискавка застрягне клаптиком тканини, який застряг у бігунку. Що робити в таких ситуаціях? Візьміть пінцет, візьміть тканину і обережно відтягніть її від повзунка. Будьте обережні, щоб не порвати застряглий кінець тканини.

Якщо блискавка більше не хоче відкриватися

Якщо блискавка повністю застрягла, і вона не піддається, ви можете використовувати мастило, наприклад графітовий олівець, який є чудовим розблокувальником. Все, що вам потрібно зробити, це кілька разів провести кінчиком олівця вздовж блискавки в місці, де бігунок застряє. Посувайте застібку-блискавку вгору та вниз, доки вона не ковзатиме щільно.

Ви також можете спробувати почистити блискавку шматочком мила, бажано кремоподібного.

Ще одна хороша ідея для того, щоб розстібнути блискавку, це покрити її вазеліном. Завдяки своїй консистенції їй набагато легше проникнути в зубці блискавки і, таким чином, допомогти вам її ковзати.

Якщо ваша блискавка постійно відкривається

Якщо ми маємо блискавку, яка постійно відкривається, є простий спосіб це виправити.

Що робити? Повністю розстебніть блискавку та уважно подивіться на наявність зламаних зубів. Якщо так, використовуйте плоскогубці та вирівняйте вм’ятину, намагаючись її не зламати.

Якщо петлі роз’єднані

Якщо під час закриття блискавки ви виявите, що обидві сторони під повзунком відкриті, це означає, що повзунок послабився і, отже, чинить незначний тиск на зубці. Щоб затягнути його, немає нічого простішого: просто дуже обережно натисніть на нього з обох сторін лускунчиком або плоскогубцями.

Потрібна заміна бігунка на блискавку

Оснастіть себе тим самим повзунком і фіксатором, які потрібно замінити. Використовуйте пару плоскогубців, щоб підняти застібку на кінці петлі. Потім просуньте повзунок між двома рядами зубів і продовжуйте робити це, поки не дійдете до засувки.

Нарешті розімніть повзунок плоскогубцями та перетягніть його вгору та вниз, щоб перевірити, чи він працює належним чином.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page