fbpx
поради
Простий засіб для видалення жирних плям з одягу: жоден предмет одягу у вашому гардеробі не застрахований від жирних плям, які іноді залишаються стійкими навіть після прання. Та вихід є!

Простий засіб для видалення жирних плям з одягу: жоден предмет одягу у вашому гардеробі не застрахований від жирних плям, які іноді залишаються стійкими навіть після прання. Та вихід є!

Плями, що з’явилися на одязі, важко видалити, тому їх слід обробити перед тим, як класти їх у пральну машину. Блуза, штани, футболка чи сукня… Жоден предмет одягу у вашому гардеробі не застрахований від жирних плям, які іноді залишаються стійкими навіть після прання.

Цей забруднений одяг не слід класти в пральну машину без попередньої обробки. Цей природний засіб для виведення плям допоможе вам зберегти одяг у хорошому стані та уникнути неприємностей.

Як вивести жирні плями з одягу?

Деякі жирні плями на одязі не піддаються пранню. Тому перед тим, як класти їх у пральну машину, необхідне попереднє прання. Для цього розчин із повсякденним продуктом може усунути ці інкрустовані плями.

Використовуйте рідину для миття посуду, щоб видалити інкрустовану пляму з одягу

Щоб вивести пляму з одягу, не потрібно використовувати звичайний засіб для виведення плям. Використовуйте засіб для миття посуду та зубну щітку, щоб злегка почистити стійку пляму.

Дайте засобу подіяти кілька хвилин, а потім помістіть одяг у пральну машину. Ви також можете замочити заплямований одяг у мисці, наповненій холодною водою, змішаною зі столовою ложкою мильного засобу. Завдяки цій мильній воді воно буде чистим і без плям завдяки цьому простому та ефективному методу.

Інші поради щодо видалення жирних плям з одягу перед пранням

Ви можете використовувати ці натуральні інгредієнти перед тим, як покласти одяг в пральну машину.

Використовуйте марсельське мило, щоб зачистити одяг перед пранням

Щоб позбутися жирної плями на одязі, ви можете використовувати марсельське мило перед тим, як покласти його в пральну машину, особливо для видалення жовтих плям на тканині. Потріть пляму зволоженим марсельським милом і залиште діяти на кілька годин, перш ніж покласти білизну в пральну машину. Потім запустіть цикл прання, який підходить для вашого одягу.

Використовуйте харчову соду

Дуже ефективна харчова сода – це щоденний багаторазовий продукт із багатьма властивостями. Щоб використовувати його як засіб для виведення плям перед пранням, розведіть столову ложку бікарбонату в 400 мл гарячої води і налийте розчин в пульверизатор.

Розпиліть суміш на плями та залиште діяти на кілька хвилин, перш ніж покласти одяг у пральну машину. Будьте обережні, не використовуйте на одязі з крихких матеріалів, таких як шовк або вовна.

Використовуйте білий оцет, щоб очистити одяг

Білий оцет може допомогти вам очистити білий одяг перед пранням. Для цього просочіть пляму білим оцтом і залиште діяти приблизно на годину. Потім ви можете покласти одяг у машину, щоб розпочати цикл прання. Ваш одяг знову буде як новий.

Як ви зрозуміли, обробити пляму необхідно якомога швидше, щоб ефективно її усунути. Крім того, за допомогою цих натуральних інгредієнтів ви зберігаєте свою білизну, погоджуючись із середовищем без відходів.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page