fbpx

Приберіть свій будинок за 5 хвилин за допомогою методу 7 потреб: не витрачайте час на прибирання

Приберіть свій будинок за 5 хвилин за допомогою методу 7 потреб: не витрачайте час на прибирання

Ви, напевно, помічали, що у вашому будинку є речі, якими ви ніколи не користуєтеся. Це можливість навести порядок і позбутися зайвого. Секрет? Так званий метод семи потреб.

Певно, що в наших будинках так багато непотрібних речей і предметів, які ми все одно зберігаємо. Безумство щоденного життя заважає нам навести лад у своєму домі. Нічого страшного, практичним методом це можна зробити всього за 5 хвилин.

Може виникнути бажання тримати все вдома

Коли ви робите велике прибирання, ви вагаєтесь між тим, щоб зберегти чи викинути певні предмети. Якщо ви будете продовжувати зберігати все, ви не зможете звільнити місце для нових предметів у вашому домі. Результат: ви захаращені і не знаєте, куди звернутися.

Метод допомагає навести порядок у вашому домі миттєво. Коли ви почнете наводити порядок, ви зрозумієте оптимальну економію місця у своєму домі. Для цього Веронік Лебон, автор і консультант зі зберігання, розробила метод, заснований на 7 потребах. Цей прийом дуже простий і допомагає позбутися непотрібних речей.

Сортувати одяг

У своїй новаторській книзі з ведення господарства під назвою “Віртуальне коло сортування” експерт зі зберігання розповідає про 7 основних потреб, а саме: інформація (паперова робота, папери, книги), одяг (одяг та аксесуари), їжа (побутова техніка, їжа, посуд), прибирання (засоби гігієни та побутові миючі засоби), відпочинок (телевізор, ігрові консолі, гаджети), нематеріальні активи (фотографії, електронні листи, додатки), емоційні (речі сентиментальної цінності).

Потім необхідно буде віднести речі до кожної з цих категорій. Все, що не вписується в цей клас, ви можете пожертвувати людям, які цього потребують. З іншого боку, найнеобхідніші предмети слід розміщувати в спеціальних контейнерах, коробках або ящиках.

Мета цієї операції – позбутися зайвого і зберегти тільки корисне. Ми отримуємо простір, маємо кращу організацію та, перш за все, усвідомлення нашого способу споживання. Принцип – купувати менше, але краще.

Складіть свій одяг

Що таке метод Марі Кондо для прибирання будинку?

Зараз Марі Кондо веде навчальну програму зі створення мережі консультантів із прибирання. Марі Кондо любить нагадувати нам: “Життя починається після сортування”. Тому вона допомагає людям, які не можуть зорієнтуватися в особистих речах.

Цей метод поділяється на три: прийняття рішень, сортування та зберігання… Як оптимізувати простір для зберігання одягу, як його складати та впорядковувати за категоріями.

Розчищення шляху корисне для морального духу та чітких ідей. Позбудьтеся зайвого майна, яке лише захаращує будинок.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page