fbpx

Пригорілі каструлі та сковорідки чисті, як нові, за допомогою простого трюку!

Щоденні домашні клопоти для когось часто сприймаються як справжній клопіт. Настільки, що вони завжди шукають менш трудомісткі, швидші та дешевші способи полегшити свою роботу. Серед найбільш виснажливих завдань, звичайно, є посуд, який важко мити, наприклад, пригорілі каструлі та сковорідки.

Особливо після святкових трапез, таких як Новий рік та Різдво чи прості сімейні вечері. Деякі навіть відмовляються від цього завдання і відкладають це прибирання.

Втім, саме до цієї роботи потрібно братися швидко, щоб докладати менше зусиль. Але будьте впевнені, ми збираємося спростити вам усе завдяки цьому перевіреному трюку, який широко використовують спеціалісти в цій галузі.

Відкрийте для себе цю спеціальну суміш, щоб швидко очистити та продезінфікувати пригорілу каструлю, не витрачаючи грошей.

Корисна порада для очищення пригорілих сковорідок

Мити посуд у ці святкові дні – не найрадісніше заняття. Особливо, якщо посуд накопичується після сімейних посиденьок. Однак головна проблема полягає насамперед у пригорілих каструлях, які залишають особливо стійкі плями.

Очевидно, що на ринку є багато продуктів, які можуть прийти вам на допомогу. Але вони зазвичай дорогі, не завжди дуже ситні та екологічно нешкідливі. Якщо ви хочете заощадити гроші, особливо в цей час, краще повернутися до інших менш обмежувальних альтернатив.

Ми розкриємо вам хитрий трюк. Це просте та ефективне рішення заощадить ваші гроші та дозволить менше часу проводити на кухні.

Якої процедури слід дотримуватися?

Чи маєте ви звичку протирати контейнери губкою для посуду, щоб спробувати видалити пригорілі та затверділі залишки їжі? Це не найефективніший варіант. Замість цього фахівці рекомендують використовувати зім’яту алюмінієву фольгу у формі кулі.

Вона досить абразивна, щоб послабити забруднення та застиглий жир. Але, перш ніж ретельно натерти дно ємності, необхідно виконати наступну процедуру.

Налийте в сковороду суміш харчової соди з білим оцтом. Ці два інгредієнти допоможуть розм’якшити застиглі залишки.

Дайте розчину подіяти кілька хвилин.

Наповніть каструлю водою і доведіть її до кипіння.

Всі забруднення піднімуться на поверхню, і ємність буде добре продезинфікована.

Потім добре натріть дно фольгою і приступайте до полоскання.

Ви точно будете вражені результатом! Не зволікайте, виконайте ту саму операцію на своїх плитах. Якщо ви не можете терпіти сильний запах оцту, ви можете додати в суміш кілька лимонних або апельсинових шкірок. Таким чином, ваш посуд буде ідеально чистим і з ніжним ароматом.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page