fbpx
поради
Психологи розповіли, як закохати у себе чоловіка: 5 простих кроків і він твій

Часом навіть красиві дівчата відчувають труднощі при знайомстві з чоловіками. Саме для цього психологи розкрили 5 секретів, які допоможуть закохати у себе будь-кого. Джерело

1. Погляд

За допомогою одного погляду можна зачарувати будь-якого чоловіка. Весь секрет криється в тому, щоб подивитися симпатичному тобі чоловікові очі в очі, а потім опустити вії, ніби ти засоромилась.

Якщо подивитись чоловікам в очі пильно і трохи довше, ніж зазвичай, ти даси йому зрозуміти, що він тобі цікавий і що ти хочеш з ним познайомитися. Чоловікові залишається лише проявити ініціативу.

2. Посмішка

Посмішка завжди зачаровує і говорить про те, що дівчина готова до знайомства. Легкий спосіб закохати у себе чоловіка — загадково посміхнутися йому, утримати погляд, потім опустити вії і засоромитися.

3. Слабка жінка

Якщо чоловік зустрічає слабку жінку, у нього включається “інстинкт захисника”. Кожному чоловікові хочеться відчути себе сильним, тому ти можеш попросити його, приміром, донести сумку або відкрити двері. Він відчує себе трохи лицарем.

Читайте також: Названий секрет щастя для кожного знака зодіаку

4. Цікава і незалежна

Будучи тендітною і слабкою тобі все одно потрібно залишатися цікавою і незалежною. Чоловікові завжди буде цікаво з тобою поспілкуватися, якщо у тебе різноманітні інтереси, хобі і розвинений інтелект.

Легкий спосіб закохати у себе чоловіка — бути йому цікавою, як особистість. Чоловік повинен бачити в тобі самодостатню людину з багатим внутрішнім світом.

5. Важкодоступна

Легкий спосіб закохати у себе чоловіка — підтримати в ньому “інстинкт мисливця”. Чим більше недоступна жінка, тим більш вона цікава, її хочеться добиватися.

Для цього потрібно зовсім небагато: деколи відмовляйся від зустрічі, тому, що у тебе справи, часом йди раніше. Це лише більше його зацікавить.

Related Post

facebook