fbpx

Розкриваємо секрет кращих готелів і покоївок, щоб ваші меблі сяяли цілий тиждень і більше: завдяки цьому трюку пил зникне з вашого дому!

Розкриваємо секрет кращих готелів і покоївок, щоб ваші меблі сяяли цілий тиждень і більше: завдяки цьому трюку пил зникне з вашого дому!

Пил може бути стійким, і його необхідно видалити, щоб ваш дім був чистим і здоровим. Ось чому для ефективного та довготривалого очищення потрібні дещо ретельні засоби.

У цій статті ми розкриємо секрет кращих готелів і покоївок, щоб ваші меблі сяяли цілий тиждень і більше.

Хоча існують різні побутові методи прибирання, не всі вони ефективні, коли мова йде про тривале видалення пилу. Можна використовувати промислові продукти, але деякі з них, на жаль, шкідливі для навколишнього середовища та коштують дорожче, ніж домашні вироби.

Ось кілька порад щодо боротьби з пилом.

Як усунути пил у стійкий спосіб?

Щоб почистити офісні чи домашні меблі, ось найкращий трюк, щоб попрощатися з пилом

Очистіть пил шампунем або кондиціонером:

Для цього вам знадобиться склянка гарячої води і чайна ложка вашого шампуню або кондиціонера. Змішайте ці два інгредієнти, перш ніж налити їх у пляшку з розпилювачем. Потім ви можете намочити цим розчином тканину або рушник, щоб витерти меблі та навіть стіни. Вони сяятимуть кілька днів без сліду пилу.

Якими ще способами позбутися від пилу надовго?

Білий оцет є одним з найефективніших натуральних продуктів у догляді за домом. Змішайте білий оцет з  дистильованою водою, і декількома краплями ефірної олії на ваш вибір. Перенесіть отриманий розчин у пляшку з розпилювачем і енергійно струсіть пляшку. Крім видалення пилу протягом декількох днів, приємний запах буде поширюватися по всьому будинку.

Очистіть пил лимоном:

Як і білий оцет, лимон також дуже популярний у виборі домашніх засобів для чищення. Змішавши в пульверизаторі з харчовою содою та чорним милом, ви отримаєте найсильніший спрей, що відштовхує пил. Для приготування знадобиться 20 крапель ефірного масла лимона, столова ложка соди, чайна ложка чорного мила і 50 мл теплої води.

Добре перемішайте всі ці інгредієнти та невеликими дозами розпиліть рідину на поверхні, які потрібно очистити. Для протирання використовуйте м’яку тканину.

Він також працює з ефірною олією грейпфрута. Цей трюк дозволяє вашим меблям сяяти, і на якийсь час пил більше не зможе осідати на них.

Очистіть пил гліцерином:

Щоб остаточно витерти пил у ваших житлових приміщеннях, ви можете використовувати серветку з мікрофібри, змочену гліцерином. Він вловлює бруд і робить ваші меблі сяючими надовго.

Помістіть столову ложку гліцерину в ємність з 1 літром теплої води і замочіть у ній тканину на 15 хвилин, а потім дайте їй висохнути. Потім починайте очищення.

Ці хитрощі дозволять вам змусити ваші меблі сяяти як мінімум на тиждень. Але щоб зменшити появу пилу у вашому домі, ми також пропонуємо вам встановити килимки біля кожного входу.

Очищувачі повітря також настійно рекомендуються для уловлювання та фільтрації частинок пилу, присутніх у вашому житловому приміщенні.

Будьте здорові та мирного над вами неба, дорогі українці!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page