fbpx

Розморожуйте м’ясо за лічені хвилини: полийте його цим розчином і готово!

Розморожуйте м’ясо за лічені хвилини: полийте його цим і готово

Ретельно розморожувати м’ясо важливо з міркувань здоров’я. Дійсно, погане розморожування може призвести до розмноження бактерій. Ось чому вам доведеться витратити час, щоб правильно нагріти його до потрібної температури. Ось наші поради, які ви знайдете в цій статті: як знайти найшвидший спосіб розморозити м’ясо.

Якщо важливо добре розморозити м’ясо, це пов’язано з розмноженням бактерій, які можуть спричинити харчове отруєння після споживання.

Який найшвидший спосіб розморозити м’ясо?

Гаряча вода для розморожування м’яса

Для розморожування м’яса важливо нагріти воду на повільному вогні. Як тільки ви побачите, що утворюються бульбашки повітря, зменшіть вогонь. Потім помістіть заморожене м’ясо в герметичний пакет на блискавці або в добре зав’язаний поліетиленовий пакет, щоб вода не проникла в упаковку, і дайте йому відпочити в гарячій воді приблизно на 20 хвилин. Це воно!

Холодна вода може бути корисною для розморожування м’яса

Хоча гаряча вода є ефективним способом розморожування м’яса, для цієї мети можна використовувати й холодну воду. Цей спосіб схожий на спосіб гарячої води. Помістіть м’ясо в герметичний пакет із застібкою, потім у миску з холодною водою та дайте йому відпочити кілька годин. Якщо ви хочете прискорити процес, додайте кілька крапель білого оцту. Магія, правда?!

Оцет прискорює розморожування м’яса

Ця хитрість полягає в маринуванні м’яса в розчині кислоти протягом 15 хвилин, коли воно розморозиться. Дійсно, білий оцет підвищує температуру м’яса. Потім, щоб повністю розморозити м’ясо, використовуйте метод холодної або гарячої води, як згадувалося раніше.

В іншому випадку виконайте такі дії: вийміть заморожене м’ясо з упаковки, полийте його білим оцтом і дайте магії подіяти 15 хвилин. Потім промийте його та приготуйте за вашим бажанням!

Ви можете розморозити м’ясо в мікрохвильовій печі

Розморожування м’яса в мікрохвильовці на перший погляд може здатися простим, але це далеко не так! Для початку відокремте шматочки м’яса, які злиплися під час заморожування, а потім покладіть їх у досить глибоку ємність, яку ви поставите в мікрохвильовку.

Встановіть його на половинну потужність і спостерігайте, щоб уникнути перегріву. Слідкуйте за ступенем розморожування і діставайте контейнер, як тільки вважаєте за потрібне. Перевірте, чи не розм’якшилися шматочки. В цьому випадку м’ясо готове до вживання!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page