fbpx

Розумні домогосподарки ніколи не викидають губки для миття посуду: якщо ви думаєте, що ваші старі губки зжили себе, ви помиляєтеся. Завдяки цим новим ідеям вони блискуче повернуться

Розумні домогосподарки ніколи не викидають губки для миття посуду: якщо ви думаєте, що ваші старі губки зжили себе, ви помиляєтеся. Завдяки цим новим ідеям вони блискуче повернуться

Губки можуть мати багато застосувань. Окрім використання для миття посуду та прибирання кухонних поверхонь, ці маленькі інструменти здатні виконувати й інші незвичайні функції. Ви навіть можете використовувати їх для садівництва! Ми пояснюємо, як діяти далі.

При щоденному використанні губка є незамінним засобом для чищення вдома. В результаті вона швидко перетворюється на гніздо бактерій і потребує регулярної заміни. Але перш ніж викинути її, ідеально було б максимально використати цей маленький засіб для чищення. Ось оригінальний трюк, який можна застосувати в саду.

Як використовувати губку для посуду в саду?

Вирішили позбутися кухонної губки? Якщо цей інструмент не повністю пошкоджений, знайте, що він все ще може бути придатним для догляду за вашим садом, якщо ви його добре продезінфікуєте.

Губка для посуду, практичний інструмент для зволоження рослин

Для початку налийте кілька крапель відбілювача в ємність з водою. Потім намочіть губку і залиште на годину для її дезінфекції, після чого ретельно промийте.

Губку можна використовувати для посіву нового насіння. Просто змочіть губку у воді та покладіть її в посудину. Потім закопайте насіння, зробивши невеликий отвір у центрі губки. Потім накрийте опору поліетиленовою плівкою. Щоб посіяна рослина добре росла, тримайте її в теплому місці. Регулярно змочуйте губки, щоб вони були вологими, і через кілька тижнів розсада почне проростати!

Інші геніальні способи використання губок для миття посуду

Мало хто про це знає, але є різні способи переробки старих губок, навіть найпотертіших.

Прибережіть губки для “брудних” справ!

Коли губка для миття посуду більше не підходить для миття посуду, її можна використовувати для миття брудних предметів. Це можна використовувати, наприклад, для чищення сміттєвих баків, автомобільних шин або інших домашніх справ. Зокрема, переконайтеся, що ви завжди чистите та дезінфікуєте її.

Видаліть волосся та ворсинки губкою для посуду

Якщо у вас є домашня тварина, наступна порада може вам дуже допомогти. Це полягає у змочуванні старої губки та протиранні нею певних поверхонь, покритих шерстю або ворсом тварин.

Крихкий посуд захищайте старими губками

Вам більше не потрібно буде викидати старі губки, просто використовуйте їх, щоб захистити посуд у коробці під час переїзду. Цей інструмент можна використовувати як захисну упаковку для пом’якшення удару під час транспортування.

Якщо ви думаєте, що ваші старі губки зжили себе, ви помиляєтеся. Завдяки цим новим ідеям вони блискуче повернуться.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page