fbpx

Сатурн знаходиться в знаку Риб і пробуде там 3 роки: що нам принесе це явище і кого воно особливо торкнеться? Скільки триватиме Сатурн у Рибах і як використати цей особливий час?

Сатурн знаходиться в знаку Риб і пробуде там 3 роки: що нам принесе це явище і кого воно особливо торкнеться? Скільки триватиме Сатурн у Рибах і як використати цей особливий час?

Сатурн у Рибах – це система, яка буває раз на тридцять років. Що нам принесе це явище і кого воно особливо торкнеться? Скільки триватиме Сатурн у Рибах і як використати цей особливий час?

Сатурн в Рибах

Сатурн увійшов у Риби 7 березня 2023 року і залишиться там до 13 лютого 2026 року. Протягом трьох років ми будемо відчувати вібрації цього унікального явища, яке ми мали змогу спостерігати востаннє в 1996 році. Чого чекати через 27 років і що приготував нам Сатурн у Рибах?

Останні три роки Сатурн провів у Водолії, а це означало, що в цей час ми працювали над упорядкуванням свого життя. Сатурн у Водолії цінував відповідальність, діяв не поспішно, а продумано і виважено. Кожну дію він проводив до кінця, не вдаючись до напівзаходів. Це вимагало продуманих дій, рішень і наслідків.

Що буде тепер, коли Сатурн увійшов у знак мрійливих Риб? Одне можна сказати точно, таке поєднання не пройде повз нас байдужим.

З 7 березня 2023 року, коли Сатурн перебуває в знаку Риб, ми будемо відчувати кармічні борги останніх років, тому що Сатурн – планета карми.

Сатурн у знаку Риб буде особливо прихильним до знаків зодіаку:

Лев

Водолій,

Телець,

Скорпіон.

На жаль, таке розташування Сатурна не буде сприятливим для знаків:

Риба,

Стрілець,

Діва,

Близнюки.

Вищевказані знаки Зодіаку можуть очікувати труднощі і незручності в житті.

Сатурн: чим він характеризується?

Не дарма ми називаємо Сатурн “володарем карми”. Сатурн — носій плодів карми. Ця планета асоціюється з:

Важка робота,

Порядок,

Контроль,

Наполегливість,

Терміновість,

Самодисципліна

Визначення прав та обов’язків,

Покарання за лінь,

Авторитет,

Зобов’язання,

це дає нам зрозуміти межі самоконтролю.

Більше того, Сатурн також асоціюється зі страхом, кінцем і навіть судним днем.

Положення Сатурна впливає на те, що є систематичним і впорядкованим.

Сатурн є управителем двох знаків Зодіаку:

Козеріг – Сатурн у Козерозі означає важку роботу, особливо на професійному рівні.

Водолій – Сатурн у Водолії є знаком того, що нам потрібно докласти значних зусиль у контексті роботи, пов’язаної з громадою та колом найближчих людей.

Скільки триває цикл Сатурна?

Цикл Сатурна починається з народження. Це час, коли планета починає свій шлях по небу. Як ми вже згадували на початку статті, Сатурн рухається повільно. Його орбіта навколо Сонця займає 29 років, 5 місяців і 14 днів, тобто він повертається на місце народження майже через 30 років. У цей час Сатурн, як його видно із Землі, обертається навколо всієї екліптики, повертаючись на карті до своєї натальної позиції. Цикл, про який тут йдеться, є результатом руху Сатурна проти осі натальної карти.

Але це не все. Сатурн приносить кризи кожні сім років, що помітно протягом нашого життя.

Сатурн в Рибах: що це означає?

Що для нас означає входження Сатурна в Риби? Риби – знак зодіаку, який асоціюється з творчістю, співпереживанням, мріями, чимось нематеріальним. Поєднання управителя Сатурна і мрійливих Риб є досить конфліктним. Настав час знайти компроміс і створити щось середнє. Сновидіння має знайти спільну мову з реальним світом. Це можливо? Звичайно, я це зроблю, і дозвольте мені сказати вам, що з цього може вийти щось справді дивовижне.

Коли ми знімаємо рожеві окуляри, ми починаємо бачити реальні проблеми. Такий досвід може стати важливим уроком, на якому будуть побудовані стійкі основи. Накопичуйте енергію, що витікає від Сатурна і Риб, і ви побачите, що досягнете висот, які будуть вас сильно надихати.

Сатурн у Рибах змінить старі шаблони та змусить мислити по-новому. Закликає до пробудження. Це внесе нові зміни, положення, започаткує прогрес. Особливо це відчують певні області:

Соц.медіа,

Культура,

Психологія та психіатрія,

Фармацевтичні препарати,

Альтернативна медицина,

Сатурн в Рибах: як використовувати цей час?

Наступні три роки, коли Сатурн перебуватиме в знаку Риб, ви зможете використати якнайкраще для себе. Багато виграють від такого розташування люди, пов’язані з соціальною, духовною, творчою діяльністю. Очікуйте, що всі ваші плани і мрії нарешті стануть реальністю. Це сприятливий час для справ і нових ідей для життя. Беріть все в свої руки і починайте працювати. За три роки ви дійсно зможете змінити своє життя на краще і втілити свої мрії в життя.

Сатурн у Рибах – ідеальний час, щоб подбати про:

Психічна сфера,

Імунна система,

Адекватне зволоження організму,

Впровадження медитації та йоги,

Позбутися звичок, які нам не приносять користі.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page