fbpx

Ще наші бабусі знали, що такий гаманець відлякує гроші. Якщо він у вас є, не розраховуйте на грошовий потік!

Ще наші бабусі знали, що такий гаманець відлякує гроші. Якщо він у вас є, не розраховуйте на грошовий потік

Гаманець йде рука об руку з грошима, про що ми знаємо не сьогодні. Виявляється, це також може призвести до їх відсутності. Ще наші бабусі знали, що такий гаманець відлякує гроші. Якщо він у вас вже є, негайно змініть його – якщо тільки ви не дбаєте про фінанси.

Кожен хоче знати, як стати багатим. Однак також варто знати, що робити, щоб не втратити гроші. Є забобони, які показують нам, що приваблює готівку, а також захищають нас від їх втрати. Деякі речі як бику червона ганчірка. Ще наші бабусі знали, що такий гаманець відлякує гроші. Тому, якщо він у вас є, не дивуйтеся, що готівка до вас не прилипає.

Такий гаманець відлякує гроші

Гаманець – це предмет, в якому ми зберігаємо гроші. Тож варто стежити за ним. Нещодавно ми писали, що гаманець такого кольору притягує невдачу. Виявляється, звертати увагу слід не тільки на колір добавки.

Є гаманці, які повинні викликати наше занепокоєння. На жаль, багато людей досі носять їх із собою. Це, однак, може змусити гроші не прилипати до них. Наші бабусі попереджають, що… пошарпаний гаманець відлякує від нас готівку.

Як гаманець впливає на баланс рахунку?

Кожен з вас, мабуть, знає людину, яка завжди носить пошарпаний гаманець. Можливо, шкіра потріскана, колір потьмянів, але це все одно її улюблений аксесуар. А може, ви самі не можете розлучитися зі своїм старим гаманцем? Краще зробіть це.

Знищені гаманці змушують гроші не прилипати до нас. Наступні подряпини на шкірі або тріщини приваблюють нещастя та діють подібно до падіння гаманця на землю. Тому варто час від часу міняти гаманець на новий, щоб не спокушати долю.

А ви вірите у такі речі?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page