fbpx
поради
Ще в дитинстві, коли я гостювала у бабусі, вона навчила мене однієї хитрості, яка допоможе збільшити урожай картоплі. Цим методом, я користуюся і до цього дня!

Суть методу полягає в тому, що на картопляних кущах потрібно обірвати всі бутони і квітки, щоб, таким чином, рослина пустила всі свої сили і корисні речовини не на цвітіння, а на зростання бульб, завдяки чому їх розміри і кількість помітно збільшаться.

Для тих, хто почув про цю процедуру вперше, нагадаю, що подібні дії з рослинами повинні проводитися тільки чистими руками (а краще продезінфікованими), щоб ненароком не занести посадкам інфекцію.

Якщо ви сумніваєтеся в ефективності даного методу, раджу вам провести якийсь експеримент, який, як то кажуть, і розставить всі крапки над «і»: просто обірвіть цвіт на одному картопляному ряді, а на інших залиште все без змін – коли прийде час викопування врожаю.

У вас буде можливість порівняти якість і кількість викопаних бульб в першому і в другому випадку. У моєму випадку урожай збільшився десь на 20-30%.

Щорічно проводжу дану процедуру на власному городі – незважаючи на те, що картопляна грядка у мене не дуже велика, врожаю вистачає і на їжу, і на запаси.

Раджу вам цей метод запам’ятати, ця хитрість не займе багато часу, зате допоможе в рази збільшити звичний урожай.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook.