fbpx
поради
Що кaтeгopично нe мoжна робити вдома: 10 головних заборон

Житло має бути максимально комфортним і продуманим, якщо ви хочете отримувати там задоволення і насолоджуватися життям. Джерело

Як правильно розставити предмети інтер’єру і в який бік спальні поставити ліжко, щоб ваш сон був міцним, підкаже даоське вчення фен-шуй.

Згідно з його законам, при правильній організації простору ставати реально досягти гармонії в будинку . При цьому фен-шуй не тільки дає поради щодо правильної організації простору і розстановці меблів.

Східне вчення захищає нас від неправильних дій, які можуть порушити баланс енергії в нашому будинку. Отже, вашій увазі 10 головних заборон, що стосуються вашого житла.

Заборона №1: Не можна вішати дзеркало перед входом

Дзеркало, що висить навпроти входу в будинок, перешкоджає проникненню в ваше житло позитивної енергії. А адже саме через двері проходить головний потік, покликаний зберігати мир і затишок у вашій родині.

Не годяться дзеркала і для подружньої спальні. У цьому випадку велика ймовірність зради коханої людини і розладу в любовних відносинах.

В іншому ж заборон на розміщення дзеркал в приміщенні немає, головне, щоб вони не були побитими або тріснуті. Такі дзеркала потрібно негайно прибрати з дому.

До того ж бажано, щоб дзеркала відбивали людини в повний зріст, а не показували лише фрагменти тіла.

Заборона №2: Не складайте сміття навпроти вхідних дверей

Друга заборона стосується сміття і мотлоху знаходиться перед вхідними дверима. Це ще один об’єкт, який відлякує позитивну енергетику і перешкоджає встановленню гармонійних відносин між домочадцями.

Будь-мотлох, будь-які непотрібні речі не повинні бути в будинку, і вже тим більше перекривати головну “артерію” проникнення щастя в житло.

Тому без жалю прощайтеся з непотрібними речами і виносьте їх з дому, звільняючи місце для потрібних і енергетично корисних речей.

Заборона №3: ​​Ніяких поламаних речей в будинку

У будинку не повинно бути місця речам, якими ви не користуєтеся через їх поломки. Якщо такі є, не пошкодуйте часу і грошей щоб повернути їх в робочий стан.

Якщо ж річ зламана остаточно, або ви просто перестали нею користуватися, краще позбутися її. За словами східних мудреців, кожна поламана річ забирає у людини одну проблему, а значить, позбувшись від неї, ви істотно полегшите собі життя.

І ще, стежте за тим, щоб у вас вдома не протікали труби і не текли крани, адже з кожної втраченої краплею йде і ваше щастя.

Дотримуйтесь дане правило і побачите, як у ваше життя приходить радість і достаток.

Заборона №4: Уникайте підлог різних рівнів

Якщо підлоги у вашій оселі мають різні рівні, енергетиці творення циркулювати буде набагато важче. Вона постійно буде стикатися з перешкодами, через що почнуться проблеми у всіх жителів цього будинку.

За філософії фен-шуй різнорівневі підлоги поділяють долю на фрагменти, через що у людей, які проживають в цій оселі, щасливі моменти починають змінюватися трагічними.

Постарайтеся зробити так, щоб підлоги у всьому будинку були на одному рівні. В цьому випадку ви перестанете натикатися на перешкоди в своїй долі.

Заборона №5: Уникайте виступаючих кутів в будинку

З заборони на різнорівневі підлоги випливає і заборона на гострі кути в вашому домі. В першу чергу це відноситься до виступаючих кутах.

Безумовно, досягти обтічних виступів не так просто, але постарайтеся хоча б, щоб вістря місце не дивилося в місце, де ви відпочиваєте або проводите багато часу.

До речі, негатив в будинок несуть і підвісні (натяжні) стелі. Намагайтеся позбутися від таких стель, привівши в порядок наявний бетонний або дерев’яний стелю.

Заборона №6: Ніякого безладу в ванни і вбиральні

Територія вбиральні та ванної повинна міститися в ідеальній чистоті. Безлад в таких приміщеннях призводить до виникнення там негативу, який буде руйнувати ауру вашого будинку зсередини.

Тому регулярно наводьте там порядок і намагайтеся зайвий раз не тримати двері цих приміщень відкритими.

І навіть якщо у вас вдома живе чотириногий друг, чий лоток знаходиться в одній з цих кімнат, зробіть вбудовану дверцята, але не тримайте туалет або ванну відкритими.

Читайте також:  27 червня: яке свято, прикмети дня і що не можна робити

Заборона №7: Відмовтеся від духоти в приміщенні

Свіже повітря не тільки запорука здоров’я, але і гарантія позитивної енергетики в будинку. Коли ви вранці та ввечері бодай на 15 хвилин відкриваєте вікна або кватирки.

Ви не тільки позбавляєтеся від скупчення вірусів і бактерій, які загрожують простудними захворюваннями, але і відкриваєте шлюзи для проникнення в житло позитивної енергетики. А з нею вас чекають здорові, позитивні відносини.

Заборона №8: Не захаращувати робоче місце

Щоб ваша робота була максимально продуктивною і приносила задоволення, задумайтеся про правильну організацію робочого місця.

В цьому плані постарайтеся розташуватися спиною до стіни, де немає вікон і дверей. Цим ви вбережете себе від відтоку творчої енергії. Подбайте про робочому столі та розташованих на ній предметах.

Все повинно бути розставлено так, щоб забезпечувало хорошу працездатність, а зайвих предметів на столі бути не повинно, щоб нічого не заважало концентруватися на основному справі.

Заборона №9: Не накопичувалася сміття перед своїм будинком

Намагайтеся, щоб підхід до вашої оселі був відкритим, не мав великих кущів і нагромадження автомобілів. Необхідно це для того, щоб потоки творчої енергії змогли проникати в будинок без перешкод.

Єдине, що допускає фен-шуй, це посадку чагарників, які відокремлюють проїжджу частину від житла. До речі, правило вільного простору поширюється і на передпокій.

У ній не повинно бути скупчення взуття і величезної кількості верхнього одягу, вільно висить на вішалках. Для речей повинні бути передбачені спеціальні шафи і тумби.

Заборона №10: Не купуйте житло поруч із цвинтарем і лікарнею

Перед покупкою будинку не полінуйтеся оцінити розташування вашого житла по відношенню до сусідських будинках.

За фен-шуй абсолютно неприпустимим є розташування будинку поруч з лікарнею, кладовищем або тюрмою. У цьому випадку про гармонію в будинку можна просто забути.

Сюди ж відносяться і проходять поруч з будинком залізничні колії. Своїм шумом поїзди порушувати тишу, і руйнувати гармонію в будинку.

Навпаки, позитивну енергетику принесе сусідство вашого житла зі сквером, парком або фонтанами.

facebook