fbpx
поради
Що ні в якому разі нe мoжнa дарувати на Новий рік 2019

До Нового року залишилося трохи менше тридцяти днів, багато хто вже прикрашають свої будинки. Але головною проблемою, над якою ламають голову – що подарувати на Новий рік 2019.

Щоб спростити вибір пропонуємо добірку речей, які ні в якому разі не можна підносити в якості новорічного подарунка. Джерело

  • Банні пpинaлeжнocті

У свині відмінний нюх, крім того, вона любить повалятися в бруді, тому недоречним буде подарунок у вигляді предметів гігієни: мило, гребінець, шампунь.

  • Ланцюжки і намиста на шию

Подібні аксесуари за зовнішніми характеристиками нагадують нашийники. Якщо ви хочете порадувати жінку прикрасою, що не розсердивши символ 2019 року, нехай це будуть кільця, браслети або сережки.

  • Духи

Не варто забувати, що різкі запахи дратують свиню. Тому духи дарувати не потрібно. Якщо ви подаруєте в новорічну ніч духи, то можете наразитися на невдоволення господині року.

Читайте також: А СКІЛЬКИ НАРАХУВАЛИ ВИ? ШІСТЬ ОЗНАК, ЩО ВИДАЮТЬ АБСОЛЮТНО ЗДОРОВУ ЛЮДИНУ

  • Інструменти, колючі предмети, ножі

Новий 2019 рік може виявитися невдалим, якщо ви подаруєте на свято інструменти або ріжучі предмети. Свиня розцінить такий подарунок як небезпека і занадто агресивно налаштуватися проти одержувача презенту.

  • Сувеніри, зроблені своїми руками

Свиня не цінує дрібнички і подарунки, зроблені своїми руками. Вона тварина практичне і господарське, тому цим ви їй точно не попадете.

Подаруйте щось практичне, то, що стане в нагоді в побуті, на роботі, на відпочинку.

facebook