fbpx
поради
Що означають літери “CE” на задній панелі вашого мобільного телефону? Вони надають важливу інформацію

Що означають літери “CE” на задній панелі вашого мобільного телефону? Вони надають важливу інформацію

На задній частині корпусу вашого смартфона Android надруковано маркування “CE”. Ви напевно вже помітили цей символ. Що для вас означають ці дві загадкові, злегка рознесені літери? Напевно, деякі вже знають це, але багато користувачів, ймовірно, не знають, що таке справжнє значення. Однак важливо розуміти його значення. Ви можете подумати, що ця абревіатура марна, але насправді ці дві літери дуже важливі. Ми просвітлюємо вас на цю тему.

Що означають літери CE на задній панелі мобільного телефону Android?

Мільйони користувачів у всьому світі щодня користуються своїм смартфоном, він навіть став обов’язковим пристроєм, без якого ми вже не можемо обійтися. Зазвичай, купуючи мобільний телефон, ми, як правило, зосереджуємося на дизайні, розмірі екрана, камерах або навіть часу автономної роботи.

Але як ми можемо бути впевнені, що наш мобільний телефон безпечний і якісний? Саме так, і перш за все, було б добре зробити кілька важливих перевірок. Наприклад, на задній панелі вашого пристрою ви можете не тільки знайти логотип бренду Android (Samsung, Xiaomi, Realme, Huawei, тощо), але й помітити чітко помітну присутність маркування “CE”.

Багато користувачів напевно помічали ці букви на задній панелі своїх смартфонів, але мало хто точно знає, що це означає. Вони розташовані точно біля торгової марки вашого смартфона.

Ми впевнені, що цей символ, напевно, вже викликав вашу цікавість, чи не так? Добре знайте, що ця абревіатура означає організацію “Європейська відповідність”, таким чином засвідчуючи, що ваш пристрій справді відповідає стандартам, які регулюються Європейським Союзом.

Тому це гарантія дуже гарної якості. Іншими словами, цей сертифікат заспокоює вас, точно гарантуючи, що ви не ризикуєте стати жеpтвою побутових “чорних” випадків, таких як можливий ризик займання або вибуху. У цьому випадку, якщо трапиться найменший інцидент, ви можете звернутися зі скаргою безпосередньо до виробника.

Корисно знати: однак варто попередити вас про важливу деталь. Нормативна абревіатура “CE” показує дві літери, злегка роз’єднані одна від одної. Однак, якщо ви помітили, що вони досить склеєні, то варто задуматися. Насправді ці дві літери лише вказують на походження мобільного: “China Export”. Таким чином, розглянутий пристрій може бути ненадійним, якщо він не відповідає стандартам Європейського Союзу. Остерігайтеся цієї невеликої різниці.

Що означають ці букви, які з’являються на екрані?

Ми також проллємо світло на ті загальні терміни, які з’являються на екрані та які багато користувачів не завжди знають, як розшифрувати.

E: Ця літера вказує на швидкість завантаження підключення “Edge”. Він також називається 2G і має низьку швидкість (близько 384 Кбіт/с). Таким чином, цей символ означає, що з’єднання є неякісним і що ви не зможете легко переглядати веб-сторінки.

У крайньому випадку ви можете просто надсилати повідомлення в WhatsApp. Часто достатньо просто пересуватися, щоб сигнал покращився (це також може бути пов’язано з тим, що ви перебуваєте в районі, де ваш телефонний оператор не має достатньої мережі)

4G: цей тип мережі забезпечує швидкість до 150 Мбіт/с. Це швидше, ніж багато широкосмугових з’єднань. Тож ви можете спокійно блукати в мережі та без проблем користуватися будь-яким додатком.

5G: це тип мережі з найвищою швидкістю, у 10 разів швидший за 4G, оскільки він може досягати 1 Гбіт/с під час завантаження.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page