fbpx
поради
Що потрібно покласти в гаманець, щоб залучити процвітання у 2023 році. Таким чином у вас буде процвітаючий рік

Що потрібно покласти в гаманець, щоб залучити процвітання у 2023 році. Таким чином у вас буде процвітаючий рік

Новий рік… нова енергія! Проекти, благополуччя, позитивні енергії. Стародавнє китайське мистецтво фен-шуй не обмежується простим облаштуванням будинку або офісу. Це стосується всього вашого існування в цілому. Баланс енергій також проходить всередині себе. Як привернути достаток, процвітання? Чи знаєте ви, що варто покласти в гаманець на щасливий 2023 рік?

Поліпшення фінансів, це нам усім потрібно, коли настає новий рік. У кожного свої бажання. Принципи Васту ( мистецтво фен-шуй ) пропонують піти ще далі, створивши у вашому домі умови для майбутнього щастя, збалансувавши енергію вашого планування, а також пропонуючи своєму розуму різні амулети, талісмани на щастя, залучати достаток і благополуччя.

Для цього ці предмети повинні притягувати позитивну енергію та відлякувати нещастя. Їм доведеться показати, візуалізувати в думках, чого ви хочете досягти.

Який китайський предмет повинен бути у вашому домі, щоб привернути удачу?

Щоб залучити гроші та фінансовий успіх, ви повинні створити їх і залучити. Предмет показує те, про що ви мрієте, дає вам комфорт, впевненість і врівноважує вашу особисту енергію. Поклавши китайські монети у свій гаманець, ви матимете під рукою для кожного платежу чи транзакції символ того, що ви хочете. Ви будете спокійні та мудріші у прийнятті рішень.

Талісман вдома для залучення удачі

Мистецтво фен-шуй є набагато більшим, ніж декоративним і символічним, що пропонує вашим відчуттям щось для стимулювання благотворної енергії. Таким чином, згідно з мудрецями фен-шуй, створення персоналізованої картини, картини “візуалізації” та повішування її на стіну у вашій спальні чи вітальні допоможе активізувати вашу енергію та енергію вашого дому.

На цьому представленні ви подбали про те, щоб наклеїти яскраві зображення удачі, як ви бажаєте. Матеріальні блага, сімейні образи, заплановані поїздки, рясна їжа, яка ділиться сім’єю чи парою. Все, що дозволить вашому розуму щодня запитувати вашу душу і ваше тіло про ваші бажання, і бачити їх вже конкретно реалізованими.

Інші предмети, які за фен-шуй притягують удачу

Крім того, мініатюри вашого майбутнього важливі. Дім вашої мрії, автомобіль, колиска, зірки… Щоб піти далі, ви повинні залишити у своїй вітальні предмети, які символізують достаток: кошики з фруктами, коробки цукерок з шоколадом або навіть предмети в цукрі або меду.

Кілька посудів, наповнених дорогоцінним камінням, виглядатимуть чудово. Ми також можемо особливо ретельно заповнити місця проходу золотом або позолоченими предметами. Все, що спадає на думку, щоб сказати, що ви хочете і як ви хочете втілити це у своє життя.

Кольори також випромінюють удачу, для китайських мудреців

Тому почніть з систематичного наведення порядку в будинку, достаток і удача люблять порядок. Тоді в мистецтві облаштування будинку кольори мають першочергове значення. Щоб залучити удачу, перевага віддається яскравим  кольорам.

На стінах і для меблів ми спонтанно забезпечимо колір золота, але не тільки. Червоний, вогонь життя, займає гарне місце, як і синій, який є символом довіри та добрих ділових стосунків. Базуючись на елементах Всесвіту, відповідно до мудрості фен-шуй, вам належить поставити важливу увагу на наявність дерева і особливо води , фонтан чудово підходить для залучення удачі.

Нарешті, не варто нехтувати зеленим: він символізує весну, оновлення, майбутні врожаї. Однак ми подбаємо про те, щоб все це поєднати з кольором нинішнього китайського року.

Як ви зрозуміли, принципи фен-шуй охоплюють все буття і надають великого значення кольору, предметам, що притягують удачу. Сподіваємося, що новий рік стане для вас і ваших близьких роком достатку та нового процвітання.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page