fbpx
поради
Що приносить халепу? Старайтесь не робити цієї 1 справи в неділю, щоб не накликати нещастя

Що приносить халепу в наше життя? Старайтесь не робити цієї 1 справи в неділю, щоб не накликати нещастя

Ми часто задаємося питанням, що приносить нещастя в наше життя, тому що ми вважаємо за краще бути в безпеці.

Виявляється, є 1 справа, яку робить кожен з нас, але не варто робити це в неділю, тому що ми можемо привернути до себе невдачу.

Подивіться, що це таке.

Існують різні забобони, які підказують, чого краще не робити, щоб не накликати на себе нещастя. Вони можуть впливати на багато сфер повсякденного життя. У деякі з них ми віримо лише у свята, інші – це забобони п’ятниці 13-го. Однак існують і забобони, які стосуються певних днів тижня. Подивіться, що приносить нещастя в неділю.

Ніколи не робіть цього в неділю

Неділя — особливий день тижня, призначений для відпочинку. Кажуть, що в цей день не можна прибирати і виносити сміття. Однак жодна з цих дій не приносить нещастя. А що може накликати на нас нещастя?

Виявляється, в неділю ні в якому разі не варто… стригти нігті. Подивіться, звідки насправді пішло це марновірство.

Стригти нігті в неділю до нещастя

Повір’я про те, що стригти нігті в неділю – це нещастя, виникло в Хорватії, але забобони також популярні і в Україні. Люди з давніх-давен вважали, що манікюр не можна робити в останній день тижня. Виявляється, треба брати це до уваги, інакше можна накликати на себе нещастя.

Звичайно, це марновірство стосується не тільки жінок. Також чоловікам варто бути обережними з стрижкою нігтів у неділю. Тому, якщо ви збираєтеся влаштовувати домашнє SPA, обов’язково зробіть це в суботу або навіть у п’ятницю, приємного і мирного вам тижня, дорогі читачі!

Ви вірите в такі забобони? Ви чули про те, що не варто стригти нігті в неділю?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page