fbpx

Що станеться, якщо ви введете 2767 на своєму телефоні. Секретний код, який полегшує життя

Вам здається, що ви знаєте свій смартфон напам’ять, але можете проігнорувати деякі його корисні та цікаві функції. Пристрої Android мають деякі приховані меню. Ці коди дають змогу досліджувати функціональні можливості, щоб змінювати певні параметри.

У цій статті ми збираємося представити вам функцію, приховану за секретним кодом, яка може бути вам дуже корисною.

На пристроях Android існують секретні коди, які можуть запускати певні функції. Ці ярлики можуть бути вам дуже корисними. Дізнайтеся, що станеться, якщо набрати на смартфоні *2767*2878#.

Яка функція стоїть за кодом *2767*2878#?

Як ви зрозуміли, на пристроях системи Android існують цифрові комбінації у вигляді коду, які можуть мати приховану функціональність. Ці маленькі ярлики призначені для економії вашого часу та безпосереднього запуску відповідної дії.

Як отримати до нього доступ? Немає нічого простішого, просто введіть код на своєму смартфоні.

Для систем Android зазвичай можна використовувати два типи скидання. Звичайне скидання “М’яке скидання”, яке дозволяє скинути налаштування телефону без видалення даних, які в ньому містяться, і повне скидання “Апаратне скидання”, яке полягає у відновленні телефону шляхом стирання всіх даних на ньому.

Код *2767*2878# дозволяє просто скинути налаштування пристрою та відновити його без видалення даних. Іноді цей процес може знадобитися для збільшення обсягу пам’яті та покращення продуктивності вашого мобільного телефону. Немає необхідності переглядати налаштування телефону, цей ярлик дає вам можливість безпосередньо запустити операцію.

Ця функція може бути дуже корисною. Вона очищає пристрій і освітлює його, щоб оптимізувати його роботу. Якщо потрібно, введіть цей код на своєму телефоні, щоб налагодити запис.

Інші коди для запуску функцій в Android

Існує безліч секретних кодів, які можуть показати дуже корисні ярлики. Нижче ми наведемо кілька:

Код для відображення IMEI

Введіть *#06## – IMEI “International Mobile Equipment Identity” — це номер, який унікально ідентифікує кожен мобільний телефон. 15-значний номер, може стати в нагоді у разі втрати або крадіжки, оскільки дозволяє заблокувати мобільний телефон через оператора.

Щоб дізнатися свій номер IMEI, ви можете ввести код *#06## у своєму додатку “Телефон”.

Код для збереження фотографій і відео

Введіть *#273283*255*663282*# – цей код скопіює всі мультимедійні файли у внутрішню пам’ять пристрою. Тож цей код дуже корисний для збереження фотографій і відео на телефоні.

Код для перевірки функції Bluetooth

Вставте *#*#232331#*#*. Цей код дозволяє перевірити функцію Bluetooth вашого телефону та перевірити його робочий стан, враховуючи його використання для підключення до інших пристроїв.

Таким чином, ці ярлики можуть бути дуже корисними для вас. Якщо у вас є пристрій Android, спробуйте їх. Ключ: економія часу та ефективність.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page