fbpx

Що відбудеться, якщо натиснути кнопку вікна в автомобілі протягом 6 секунд? Розумна річ, яка полегшує життя

Що відбудеться, якщо натиснути кнопку вікна протягом 6 секунд? Розумна річ, яка полегшує життя

Як правило, у своїй машині водії намагаються механічно виконувати одні й ті самі маневри день за днем. Однак деякі деталі досі вислизають від них. Багато автомобілістів цього не знають, але в елементах, якими вони користуються щодня, приховані деякі секретні особливості.

Візьмемо, наприклад, кнопку електричного склопідйомника: зазвичай ви використовуєте її лише для того, щоб піднімати чи опускати вікна, чи не так? Тим не менш, міцне натискання на кілька секунд допоможе вам в іншому випадку. Розкриваємо вам цей секрет.

Електросклопідйомники: вони є майже на всіх автомобілях

Сьогодні, в автомобілях останнього покоління, навряд чи неможливо знайти старий важіль або рукоятку, які дозволяли нам вручну піднімати та опускати вікна. Можливо, на задніх сидіннях деяких недорогих позашляховиків усе ще можна було б мати його, але сьогодні цей метод майже застарів.

Більшість сучасних автомобілів зараз оснащені електричними склопідйомниками: зручні та практичні, ними навіть можна керувати дистанційно за допомогою кнопок пульта дистанційного керування, вбудованого в ключ. Звичайно, вони не є справді безпомилковими і можуть зіпсуватися з часом або після неправильного поводження, оскільки ця система більше не є виключно механічною. Не кажучи вже про те, що в разі занурення автомобіля у воду, ви не зможете опустити вікна, не розбивши їх.

Але сьогодні нас цікавить секретна і маловідома функція віконної кнопки. Тому що так, можна скористатися цим, крім простої класичної операції, присвяченої відкриванню та закриванню.

Як відкрити вікно автомобіля навіть при заглушеному двигуні?

Як відомо, панель приладів зазвичай оснащена всіма кнопками, які керують різними вікнами автомобіля: якщо в задній частині також є електросклопідйомники, то ви знайдете чотири кнопки, якщо не тільки дві. Це дозволяє водієві мати повний контроль, особливо корисно під час водіння самостійно. Однак, якби ви уважно прочитали посібник користувача, ви б знали, що ці кнопки приховують ще одну дуже корисну функцію.

Справа в тому, що натиснувши цю кнопку протягом 6 секунд поспіль, ви отримаєте можливість автоматично опустити вікно при закритих дверях і вимкненому двигуні. Дуже корисна порада, коли в машині дуже жарко і не хочеться залишати кондиціонер включеним. Таким чином, ви можете дуже швидко провітрити автомобіль без необхідності заводити. Як бонус, особливо влітку, охолодження автомобіля таким чином забезпечує певний комфорт для пасажирів, які будуть їхати ззаду. Їм буде легше, коли сидіння не будуть гарячими, а в салоні – нестерпна спека.

Ця зручність, як правило, є у всіх автомобілях, які мають електричні склопідйомники. Але будьте впевнені, наступного разу, коли ви сідаєте у свій автомобіль, відчуйте це: якщо він оснащений цією дуже розумною системою, ви будете раді, що відкрили її, і ви будете часто користуватися нею.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page