fbpx

Що відключати на ніч, щоб заощадити електроенергію? Ці 3 пристрої збільшують ваші рахунки та спустошують ваш гаманець

Утеплюйте свій дім, оптимізуйте опалення, витрачайте менше… З точки зору енергозбереження, певні дії можуть мати велике значення. Ви хочете зменшити споживання енергії? Не забудьте вимкнути деякі пристрої, щоб отримати задовільний результат.

Ваша електроніка часто є найбільш енергоємним предметом у домі та часто є основною причиною дорогих рахунків.

Правильний рефлекс? Виберіть, щоб певні пристрої були від’єднані від мережі на ніч, ви заощадите гроші.

Які 3 прилади вимикати з розетки на ніч, щоб зменшити рахунок за електроенергію

Ці 3 пристрої можуть споживати багато енергії, навіть якщо ви ними не користуєтеся. Відключайте їх увечері перед сном, щоб заощадити чималу суму!

Відключіть настільний комп’ютер, щоб зменшити рахунок за електроенергію

Всупереч тому, що багато хто міг би подумати, стаціонарний комп’ютер і його екран у режимі сну споживають енергію. Цей пристрій, який використовується вдома чи в офісі, продовжує споживати енергію, навіть якщо він підключений до мережі. Якщо ви ним не користуєтеся, сміливо відключайте його.

Відключіть телевізор від мережі, щоб зменшити рахунок за електроенергію

Телевізор, як і комп’ютер, споживає електроенергію навіть у режимі очікування. Однак багато людей можуть залишати телевізор увімкненим, наприклад, під час подорожі, таким чином дозволяючи телевізору споживати енергію. Однак останній є одним із найбільш енерговитратних приладів у домі, поряд із сушаркою та духовкою. Ці значення можуть здатися невеликими, але коли кілька пристроїв залишаться підключеними, ви зможете побачити різницю на своєму рахунку.

Які ще предмети відключити, щоб зменшити рахунок за електроенергію?

Якщо згадані вище пристрої вимагають енергії, інші машини тісно конкурують. Тому розумніше від’єднати їх якомога швидше:

Вимкніть сушильну машину, щоб заощадити електроенергію

Оскільки вона енергоємна, ми радимо вимикати її після використання, оскільки вона споживає електроенергію навіть у режимі очікування. Якщо сума в цілому може здатися невеликою, то це лише вартість помірного використання пристрою.

Крім того, якщо вона залишається в режимі очікування, не відключаючись від мережі, це може обтяжити ваш рахунок, особливо якщо ви включите інші пристрої в цей список. Знову ж таки, відключіть пристрій від мережі, якщо ви ним не користуєтеся.

Також скористайтеся можливістю активувати певну програму пральної машини, щоб заощадити на рахунку за електроенергію.

Якщо ви один із тих, хто зберіг своє радіо є ймовірність, що ви належите до тих, хто залишає його у мережі. Але навіть цей пристрій спустошує ваш гаманець в режимі очікування. Як і в інших прикладах, вилку слід виймати, коли вона не використовується.

Якщо у вас з’явиться звичка вимикати ці пристрої, коли ви ними не користуєтеся, ви побачите помітну різницю в рахунку за електроенергію. Відтепер не соромтеся використовувати ці хороші рефлекси.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page